WindowsProgramyIVONA 2 1.0.64

IVONA 2 1.0.64 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
IVO Software Sp. z o.o.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
7 Mb
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
716

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Wysokiej jakości głosy do syntezatora
  • Łatwa aktualizacja
Minusy:
  • Upgrade nie obejmuje głosów 16 kHz sprzedawanych w starszych wersjach Expressivo

IVONA 2 to aplikacja poprawiająca jakość starych głosów do syntezatora Ivona Reader.

IVONA Reader to zaawansowany syntezator mowy, który może całkowicie zintegrować się z Twoim komputerem czytając treści internetowe, napisy filmowe, wiadomości e-mail czy dokumenty zapisane w formatach tekstowych. 

Głosy IVONA 2 charakteryzują się wysoka jakością dźwięku - w przeciwieństwie do starszej technologii wykorzystywanej w programie Expressivo, głosy działają w jakości 22 kHz. Jakość tamtej wersji była niższa - jedynie 16 kHz. Głosy zostały przystosowane do działania na komputerach wyposażonych w system Windows 32 i 64-biotwy. Ich instalacja jest prosta, a aktualizacja przebiega automatycznie. Głosy spełniają standardy interfejsu SAPI 5. 

Producent dostarcza darmową, testową wersję głosu IVONA 2, które można wykorzystywać przez 7 dni. Po upływie tego czasu, możliwe jest aktywowanie płatnej wersji głosów. Jeśli byłeś posiadaczem starej wersji głosów IVONA, po zakupie IVONA 2, wszystkie głosy, na które masz licencję, zostaną zaktualizowane do nowej wersji, co wiąże się z poprawą jakości dźwięku.  Płacąc raz, zaktualizujesz wszystkie głosy IVONA na swoim komputerze, jednak należy pamiętać, że nie ma możliwości dokonania upgrade'u głosów 16 kHz, które były oferowane w aplikacji Expressivo. Koszt aktualizacji IVONA 2 to 59 zł dla wszystkich głosów.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0