WindowsProgramyJLC's Internet TV 1.2.1

JLC's Internet TV 1.2.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Jlc-software
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
182 KB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
332

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Prosta obsługa
  • Spore możliwości konfiguracji
  • Brak reklam wewnątrz programu
  • Polska wersja językowa
Minusy:
  • Nienowoczesny interfejs

JLC's Internet TV to darmowa aplikacja pozwalająca na odbieranie klasycznych jak i internetowych kanałów radiowych i telewizyjnych. Jedną z najważniejszych zalet aplikacji jest całkowity brak opłat za korzystanie z tysięcy kanałów, jakie znajdują się w bazie. Wybieranie interesujących nas programów jest łatwe dzięki intuicyjnemu menu i funkcji oceniania transmisji, co pozwala wypromować kanały o najwyższej jakości obrazu i stabilności. Ekran programu jest bardzo czytelny i w prosty sposób można go zmodyfikować w opcjach: autor dał możliwość rozszerzania szerokości listy oraz funkcję ukrywania listy kanałów podczas trwania transmisji.

Program posiada bogatą bazę programów, katalogowaną ze względu na kraj nadawcy. Aby aplikacja działała poprawnie konieczne jest posiadanie Windows Media Playera oraz Real Audio, gdyż JLC's Internet TV korzysta z tych dwóch formatów przesyłania obrazu. 

JLC's Internet TV jest dostępny w języku polskim ale konieczne jest pobranie specjalnego zestawu językowego dostępnego tutaj i postępowanie zgodnie z instrukcją instalacji. Język moża zmienić w opcji Settings, w oknie Language. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0