WindowsProgramyJaws PDF Creator 5.0

Jaws PDF Creator 5.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Global Graphics Software Ltd.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
22 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
442

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Współpraca z każdym programem umożliwiającym wydruk
  • Funkcja zabezpieczania hasłem
Minusy:
  • Program nie działa z Windows 7 i 8

Jaws PDF Creator to proste w użyciu narzędzie do tworzenia plików PDF. Program działa na zasadzie drukarki - instaluje się jako urządzenie, a użytkownik korzystając ze swojego edytora tekstu lub grafiki, może przesłać plik do wydruku dla Jaws PDF Creator. Program, zamiast wydrukować treść, wygeneruje plik PDF. Dzięki takiemu rozwiązaniu, funkcja tworzenia dokumentów PDF jest możliwa z każdej aplikacji, która daje możliwość wydruku. 

Podczas konfiguracji pliku PDF, użytkownik może ustalić jakość wydruku, czyli jakość pliku PDF, co ma wpływ na rozmiar dokumentu. Poza tym, możliwe jest zabezpieczenie "wydrukowanych" PDF-ów hasłem. Program wykorzystuje 40-bitowy klucz zabezpieczający pliki PDF.

Jaws PDF Creator jest programem, którego ostatnia wersja pojawiła się w 2008 roku. Producent nie przygotował wersji kompatybilnej z Windows 7 oraz 8 i nie zaleca instalacji na tej platformie. Program działa bez problemu na Windows XP, 2003 oraz Vista w wersji 32-bitowej. Program integruje się z kilkoma wersjami Microsoft Office: XP PS3, 2003 oraz 2007.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0