WindowsProgramyJuicebox Lite 1.4.3.2

Juicebox Lite 1.4.3.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Juicebox
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,80 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
265

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo prosta i intuicyjna obsługa.
  • Szybkie i sprawne tworzenie galerii na różne strony internetowe i blogi.
  • Intuicyjny i czytelny interfejs.
Minusy:
  • Niezbędne do działania środowisko Adobe Air.

Juicebox Lite to bardzo przydatny program, przeznaczony szczególnie osobom udzielającym się na blogach lub prowadzącym własne strony internetowe. Za jego pomocą można tworzyć, edytować i zarządzać galeriami zdjęć na blogach lub stronach internetowych bez konieczności korzystania z różnych narzędzi edycyjnych itp. Narzędzie zostało stworzone w oparciu o język HTML5 i do poprawnego działania wymaga zainstalowanego w systemie środowiska Adobe Air. 

 

Program Juicebox Lite przeznaczony jest przede wszystkim dla tych, którzy planują stworzyć swoją stronę internetową lub prowadzą blog, którego fundamentem są zdjęcia. Obsługa jest bardzo prosta i nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego poradzą sobie ze wszystkimi opcjami i możliwościami. Jedną z największych zalet programu jest bardzo czytelny interfejs użytkownika oraz intuicyjny kreator. Za jego pomocą możemy błyskawicznie utworzyć internetową galerię zdjęć gotową do umieszczenia w sieci. 

 

Oczywiście tworzenie galerii w programie Juicebox Lite jest bardzo proste i ogranicza się praktycznie do kilku kroków. W pierwszej kolejności dodajemy pliki graficzne w formacie JPG, PNG lub GIF. W następnym kroku możemy dokonać lekkiej obróbki zdjęć np. zmieniając nazwę, rozdzielczość itp. Możemy również zmodyfikować wygląd galerii przy użyciu specjalnego ekranu do podglądu tworzonego projektu. Po zakończeniu edycji całą galerię zapisujemy na dysku twardym wraz z plikiem index.html – całość należy skopiować na odpowiedni serwer. 

 

Należy pamiętać, że do poprawnego działania niezbędna jest instalacja środowiska Adobe Air. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0