WindowsProgramyKCleaner 2.3.1.55

KCleaner 2.3.1.55 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
KC Softwares
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,4 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
381

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo skuteczne działanie i usuwanie zbędnych plików.
  • Wiele przydatnych opcji konfiguracyjnych.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Sporadyczne problemy ze stabilnością.
  • Proponuje instalowanie dodatków i toolbarów.

KCleaner to w pełni darmowe, proste w obsłudze i niezwykle przydatne narzędzie do czyszczenia dysków ze zbędnych, starych, tymczasowych i zdublowanych plików. Za pomocą tego programu możemy szybko, prosto i sprawnie uwolnić wolne miejsce na poszczególnych partycjach dysku twardego.

Program oferuje bardzo prostą obsługę, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego będą w stanie wykorzystać wszystkie jego zalety. Co więcej, KCleaner oferuje dwa tryby pracy. Jednym z nich jest tryb manualny przeznaczony dla początkujących użytkowników, którzy za pomocą kilku kliknięć myszą przeskanują dyski twarde w poszukiwaniu zbędnych plików. Drugi zaś, tryb eksperta skierowany jest do zaawansowanych i wymagających użytkowników, którzy samodzielnie chcą wybrać pliki lub lokalizacje do skanowania.

Co ciekawe, program KCleaner posiada funkcję automatycznego tworzenia logów usuwanych danych oraz czyszczenia systemu zaraz po uruchomieniu. Za pomocą programu możemy między innymi usuwać pozostałości po plikach instalacyjnych sterowników ATI czy też Nvidia, kasować pamięć podręczną przeglądarek internetowych oraz programów, takich jak Marcomedia, Google Earth, XnView itp. Oczywiście program poradzi sobie z usuwaniem plików tymczasowych, logów, elementów w koszu systemowym, komponentów Windows Installer i wielu innych zbędnych i zajmujących miejsce plików. Warto jeszcze wspomnieć o trybie pracy w tle, który przez cały czas monitoruje wszystkie zmiany w systemie i usuwa zbędne pliki, które nie są już potrzebne.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0