WindowsProgramyKD Max 1.0

KD Max 1.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
InteriCAD
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
427
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
500

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Ogromna baza gotowych projektów oraz predefiniowanych elementów wystroju wnętrza.
  • Możliwość tworzenia projektu pomieszczenia oraz mebli od podstaw.
  • Bardzo szczegółowy rendering oraz ogromna ilość dodatkowych efektów.
Minusy:
  • Tylko wersja próbna.
  • Początkujący mogą mieć problem z obsługą niektórych funkcji.

KD Max to bardzo zaawansowane, choć proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do projektowania mebli kuchennych i szaf dla projektantów wnętrz, salonów kuchennych oraz producentów mebli. Co prawda program ma przeznaczenie firmowe, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby swoich sił spróbowali prywatni użytkownicy tym bardziej, że program jest dostępny w darmowej wersji próbnej.

Program KD Max wyposażono w bardzo dużą bazę gotowych obiektów, dzięki czemu projektowanie jest o wiele prostsze i szybsze. Nawet początkujący użytkownik jest w stanie zbudować meble skrzyniowe o dowolnym kształcie i rozmiarze, a następnie przygotować ich fotorealistyczną prezentację. Producent zapewnia, że przybliżony czas wykonania projektu to około 15 minut, dzięki czemu klienci nie będą musieli długo czekać. Co więcej, dokumentację projektową, wykonawczą i instalacyjną wraz ze sprawdzeniem występowania kolizji otrzymujemy automatycznie.

Do głównych cech programu należy przede wszystkim intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs. Na uwagę zasługują również liczne funkcje wspomagające projektowanie, takie jak baza predefiniowanych korpusów, automatyczne wstawianie blatów i cokołów czy też  automatyczne wykrywanie kolizji. Program wyróżnia się także jedną z najlepszych na rynku, fotorealistyczną jakością renderingów oraz krótkim czasem renderingu. Użytkownicy docenią także bardzo bogatą bibliotekę gotowych mebli kuchennych, łazienkowych, salonowych, frontów, uchwytów, akcesoriów, urządzeń AGD oraz tekstur.

Program KD Max w swojej bazie danych posiada także predefiniowane style materiałów (np. drewno, plastik, szkło, lustro, metal, ceramika, woda itd.), zaś cechą szczególną jest zaawansowany edytor oświetlenia umożliwiający symulację dowolnego źródła światła, co znacząco urzeczywistnia ostateczny projekt. Jeśli chodzi o sprawy techniczne, warto wspomnieć o automatycznej generacji dokumentacji w standardzie DXF i możliwości jej edycji w dołączonym systemie CAD. Na deser otrzymujemy kompatybilność z plikami dwg, 3ds, skp.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0