WindowsProgramyKaloria 1.0

Kaloria 1.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
Marcin Dutkiewicz
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0.2 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
483

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Brak konieczności instalacji
  • Intuicyjna obsługa
  • Duża liczba aktywności
Minusy:
  • Podstawowa funkcjonalność

Kaloria 1.0 to niewielkie narzędzie, które może przydać się osobom prowadzącym aktywny tryb życia. Program jest w stanie wyliczyć liczbę spalonych kalorii podczas różnego rodzaju aktywności fizycznej. 

Program działa na zasadzie kalkulatora: użytkownik podaje wagę, czas trwania aktywności wybiera jedną z aktywności: od biegu, przez aerobik, a skończywszy na wioślarstwie i zakupach. Kaloria jest w stanie nie tylko wyliczyć liczbę spalonych kcal podczas uprawiania sportu, ale również w czasie zwykłych czynności dnia codziennego jak wchodzenie po schodach, sprzątania mieszkania czy nawet snu. 

Kaloria nie wymaga instalacji, zajmuje bardzo niewiele miejsca na dysku twardym, jednak posiada jedynie podstawową funkcjonalność, która jest zbliżona do darmowych kalkulatorów dostępnych na stronach internetowych zajmujących się zdrowym żywieniem i sportem. Jak na razie autor aplikacji, Marcin Dutkiewicz, nie rozwija aplikacji pod kątem rozszerzenia funkcjonalności takich jak historia aktywności czy licznika spalonych kalorii w ciągu tygodnia czy miesiąca. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0