WindowsProgramyKaspersky Anti-Virus 2013 13.0.1.4190

Kaspersky Anti-Virus 2013 13.0.1.4190 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Kaspersky Lab Ltd.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
170 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1257

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Wysoka wykrywalność
  • Wygodny interfejs
Minusy:
  • Umiarkowana wydajność

Kaspersky Anti-Virus to kolejna odsłona jednego z najpopularniejszych programów antywirusowych, który od wielu lat należy do ścisłej światowej czołówki tego typu aplikacji, o czym świadczą zresztą wyniki tekstów i przyznawane w ich ramach nagrody, a także liczba osób korzystających z tego antywirusa. Pełna wersja Kaspersky Anti-Virus to przede wszystkim udoskonalona wersja programu, które jeszcze skuteczniej wykrywa potencjalne zagrożenie.

Pobranie Kaspersky Anti-Virus pozwala na ewentualne wykrycie oraz usunięcie wirusów z zainfekowanych plików, programów, boot sektorów, poczty internetowej, a także pamięci głównej. Program doskonale integruje się z klientem poczty, dzięki czemu żaden wirus nie powinien się przez niego przedostać. Rzecz jasna, Kaspersky Anti-Virus nie jest udostępniany użytkownikom za darmo i aby móc cieszyć się z pełni możliwości tej aplikacji należy ją zakupić. Na szczęście, dostępna jest wersja testowa Kaspersky Anti-Virus za darmo, która pozwala na zapoznanie się z funkcjami tego programu. Wersja trial Kaspersky Anti-Virus pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni, a więc czas, który w zupełności powinien wystarczyć do testów. 

Oprócz zmian w samym jądrze programu, wpływających na większe bezpieczeństwo pracy, a także zaktualizowaniu bazy potencjalnych zagrożeń, twórcy wyposażyli najnowszą odsłonę programu m.in. w specjalny skaner analizujący komputer pod kątem jego bezpieczeństwa, a także w specjalną funkcję pozwalającą na skonfigurowanie przeglądarek internetowych, tak by nie były one już otwartym oknem dla wirusów. Zmianie uległ również interfejs, który został dostosowany do wymogów współczesnego świata. Kaspersky Anti-Virus ponadto pozwala na uzyskanie dostępu do specjalnego dodatku, który stanowi niewielki panel zgrywający się z pulpitem, dzięki czemu w szybki i przejrzysty sposób możemy zobaczyć co dzieje się z naszym komputerem. Ponadto dzięki „System Watcher” program analizuje wszelkie operacje systemowe i ostrzega przed ich potencjalnymi konsekwencjami, a funkcja „Safe Surf” blokuje witryny, które mogą stanowić źródło zagrożenia.

Licencja na 12-miesięczną ochronę przez Kaspersky Anti-Virus to wydatek rzędu 119 zł.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0