WindowsProgramyKaspersky Internet Security 2014 14.0.0.4651

Kaspersky Internet Security 2014 14.0.0.4651 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Kaspersky Lab Ltd.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
245 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
393

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Wysoka skuteczność w wykrywaniu zagrożeń i szkodliwego oprogramowania.
  • Dużo przydatnych funkcji i narzędzi ochrony.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Intuicyjny i prosty interfejs.
Minusy:
  • Ograniczona 30-dniowa licencja.

Kaspersky Internet Security to testowa wersja bardzo popularnego i skutecznego pakietu zabezpieczającego komputer z systemem Microsoft Windows przed wszelkimi niebezpieczeństwami płynącymi z sieci.

Testowa wersja pakietu Kaspersky Internet Security oparta jest na programie Kaspersky Anti-Virus. Oczywiście pakiet jest ograniczony i pozwala na 30 dni korzystania od momentu instalacji, ale mimo to skuteczność jest na bardzo wysokim poziomie. Warto zwrócić uwagę na bardzo przydatną osobistą zaporę ogniową (firewall), która w prosty i szybki sposób może zostać zmodyfikowana. Docenią to przede wszystkim użytkownicy komputerów przenośnych, którzy kilkoma kliknięciami mogą zmienić poziom zabezpieczeń dostosowując działanie do konkretnej sieci – domowej, publicznej, w firmie lub na uczelni itp.

Na uwagę zasługuje także „tryb ukrycia”, który pozwala użytkownikowi na anonimowe przeglądanie sieci. Jeśli korzystamy z dedykowanego klienta poczty elektronicznej, nad jej czystością będzie czuwał filtr antyspamowy. Co więcej, pakiet Kaspersky Internet Security wyposażono w wygodny i kompleksowy moduł ochrony rodzicielskiej, który pozwala rodzicom kontrolować to, na co trafiają ich pociechy w Internecie. Pomoże w tym system analizy lingwistycznej oraz możliwość tworzenia czarnych list stron lub zwrotów. Program przyda się również tym, którzy chcą skutecznie chronić swoją prywatność oraz ważne i poufne dane.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0