WindowsProgramyKerkythea 2008 2.0.19

Kerkythea 2008 2.0.19 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Ioannis Pantazopoulos
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
510

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Brak opłat
  • Wiele możliwości renderingu
  • Wsparcie dla wielu formatów
Minusy:
  • Program nie jest już rozwijany

Kerkythea to program służący do renderingu grafiki trójwymiarowej stworzonej w jednym z wielu dostępnych na rynku programów.

Do aplikacji można zaimportować projekty wykonane w programach: Blender, 3ds Max, GMax, Google SketchUp oraz innych, pracujących na formatach obsługiwanych przez te narzędzia.  Program pozwala na importowanie plików 3DS, OBJ, XML oraz SIA.

Kerkythea daje możliwość modyfikowana sceny, z jaką pracujemy: posiada możliwość zmiany oświetlenia oraz wspiera różnego rodzaju materiały m.in. Matte, Phong Shading oraz Anisotropic Ashikhmin. Do sceny możemy dodać mgłę, bumg mapping czy zastosować wygładzanie krawędzi (Anti-aliasing). Zmiany można obserwować w czasie rzeczywistym dzięki zastosowaniu przeglądarki OpenGL. Program pozwala na renderowanie przy wykorzystaniu technologii phoyon mapping oraz global illumination, co pozwala na realistyczne tworzenie oświetleń sceny oraz odpowiednie dopasowanie jej jasności. Podczas konfigurowania renderingu możemy zdecydować się na kilka technik: m.in. klasyczną, patch tracing czy Metropolis light transport.  

Kerkythea jest narzędziem darmowym, dostępnym w angielskiej wersji językowej. Program nie jest już rozwijany, a producent zajmuje się rozbudową nowego programu (Thea Render).

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0