WindowsProgramyKingo Android Root 1.3.9

Kingo Android Root 1.3.9 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Kingosoft Technology Ltd.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
17,19 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
401

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Tylko podstawowe opcje uniemożliwiają popełnienie błędu.
  • Możliwość przywrócenia urządzenia do stanu pierwotnego.
  • Bardzo szybkie i sprawne działanie.
Minusy:
  • Takie narzędzie w rękach laika może uszkodzić smartfon lub tablet.

Kingo Android Root to darmowy, skuteczny i prosty w obsłudze program do rootowania różnego rodzaju smartfonów i tabletów działających na bazie systemu operacyjnego Google Android. 

 

Proponowane narzędzie doskonale poradzi sobie zarówno z urządzeniami znanych marek tj. Samsung, Sony, HTC, LG. Problemem nie będą również tablety i smartfony, których marka jest mniej znana na rynku np. Huawei, Prestigio itp. Obsługa programu jest niezwykle prosta. Brak specjalistycznej wiedzy nie powinna przeszkodzić w przeprowadzeniu samodzielnego procesu rootowania. Jest on idealnym rozwiązaniem dla mało doświadczonych użytkowników smartfonów i tabletów, ponieważ daje możliwość automatycznego rootowania urządzenia. 

 

Aby proces rootowania przebiegł pomyślnie należy aktywować w smartfonie tryb debugowania USB i podłączyć go za pośrednictwem odpowiedniego kabla USB do komputera. Po podłączeniu urządzenia Kingo Android Root samodzielnie zainstaluje w smartfonie bądź tablecie wszystkie niezbędne sterowniki, zaś pod koniec procesu zaproponuje przeprowadzenie rootowania urządzenia. W przypadku niepowodzenia, program wyświetli stosowny komunikat i zaproponuje ponowienie próby rootowania. Program zawiera również funkcję 'Remove Root', która pozwoli bezpiecznie i szybko przywrócić ustawienia domyślne w naszym urządzeniu.

 

Uwaga. Przeprowadzanie rootowania urządzenia niesie ze sobą ryzyko uszkodzenia oprogramowania lub utratę gwarancji. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0