WindowsProgramyKingsoft Antivirus 2012 SP5.7

Kingsoft Antivirus 2012 SP5.7 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Kingsoft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
24.8 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
464

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Świetna wydajność
  • Trzy silniki antywirusowe
Minusy:
  • Azjatyckie pochodzenie antywirusa utrudnia pomoc techniczną

Kingsoft Antivirus to darmowy antywirus chińskiej produkcji usuwający wirusy, rootkity, trojany oraz innego rodzaju malware, które mogą przedostać się do systemu operacyjnego. Cechą szczególną aplikacji jest praca w chmurze. 

Wykorzystanie w codziennym użytkowaniu chmury odciąża komputer: wszelkie obliczenia są wykonywanie na serwerach producenta. Aplikacja jest w stanie usunąć aplikacje malware, spyware, wirusy, trojany i rootkity. Poza silnikiem działającym w chmurze, możliwe jest wykorzystanie dwóch lokalnie zainstalowanych rozwiązań antywirusowych: jeden z nich zajmuje się skanowanie heurystycznym, drugi – usuwa wirusy, który już zadomowiły się już w systemie operacyjnym. Wysoka wykrywalność została potwierdzona przez liczne testy i certyfikaty. 

Kingsoft Antivirus wyróżnia się bardzo dobrze zoptymalizowanym silnikiem aplikacji: działa bardzo szybko zarówno podczas skanowania, jak i w czasie ochrony w czasie rzeczywistym.  Program wyróżnia się schludnym, prostym interfejsem, zbliżonym do europejskich programów antywirusowych. Mimo braku polskiej wersji językowej, wersja angielska nie będzie trudna w nauce obsługi.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0