WindowsProgramyKonsultant 2.2.0.0

Konsultant 2.2.0.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
SebSoft
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
12,6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
360

Nasza ocena:

Michał
4
Plusy:
  • Prosta obsługa
  • Duże możliwości konfiguracji
Minusy:
  • Brak możliwości eksportu danych do różnego rodzaju formatów tekstowych i bazodanowych

Konsultant, jak sama nazwa wskazuje, powstał z myślą o ułatwieniu pracy ośrodkom udzielającym pomocy i przeprowadzającym konsultacje. Aplikacja pozwala w prosty sposób zarządzać kalendarzem przyjęć, wizyt, tworzyć odpowiednie raporty i przygotowywać dokumentację. 

Konsultant może być wykorzystany w ośrodkach pomocy społecznej, ośrodkach pomocy rodzinie czy instytucjach zajmujących się leczeniem uzależnień. Dzięki sporej konfigurowalności, aplikacja pozwala na dostosowanie funkcji programu do potrzeb danego ośrodka. 

Aplikacja pozwala na zdefiniowanie wielu gabinetów, do których można przypisywać kolejnych potrzebujących, co poprawia wydajność działania i pozwala w pełni kontrolować terminarz przyjęć. Konsultacje z potrzebującymi mogą zostać wstępnie predefiniowane, dzięki czemu część danych dotyczących spotkań może być automatycznie uzupełniona.

Dużą zaletą Konsultanta jest bardzo intuicyjny interfejs, którego obsługa nie będzie problemem nawet dla osób, które nie mają dużego doświadczenia z aplikacjami komputerowymi oraz polska wersja językowa programu. Aplikacja została przystosowana do uruchomienia na podstawowym, biurowym komputerze wyposażonym w procesor klasy Pentium III z 512 MB pamięci ram.

Uwaga: po ściągnięciu wersji próbnej należy wprowadzić dane logowania:

Login: Administrator

Hasło: admin 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0