WindowsProgramyLicenseCrawler 1.52 Build 930

LicenseCrawler 1.52 Build 930 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Martin Klinzmann
Licencja:
Darmowa z wyjątkiem zastosowań komercyjnych
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,34 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
277

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Szybka i bezproblemowa praca, wysoka skuteczność.
  • Możliwość odzyskania zagubionych licencji programów.
Minusy:
  • Nieco staroświecki interfejs.

LicenseCrawler to w pełni bezpłatny i bardzo przydatny program do wyświetlania wszelkich numerów seryjnych, licencji programów, kodów i kluczy aktywacyjnych programów, które zostały zainstalowane na komputerze z systemem operacyjnym Microsoft Windows. 

 

Program LicenseCrawler jest idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy po prostu zgubili lub zapomnieli kodów lub kluczy aktywacyjnych do zakupionych wcześniej i zainstalowanych w systemie programów. Wielokrotnie zdarza się, że już po zakupie oprogramowania gubimy dołączony do niego kod, kasujemy wiadomość z linkiem aktywacyjnym itp. W większości przypadków taka zguba uniemożliwia ponowne zainstalowanie programu, ale za pomocą LicenseCrawler możemy szybko i skutecznie odzyskać niezbędne dane.

 

Narzędzie szybko i skutecznie sprawdza cały rejestr systemu Windows w poszukiwaniu wszystkich niezbędnych informacji. LicenseCrawler poradzi sobie z odzyskiwaniem kluczy produktów niemal wszystkich aplikacji dostępnych na rynku, w tym przede wszystkim systemu operacyjnego. Program jest w stanie odzyskać klucz do systemu od wersji 95 aż po najnowszą odsłonę. Oprócz tego możemy odzyskać klucze do takicj programów, jak Microsoft Office, Nero oraz VMWare. Szczegółowe informacje na temat każdego zainstalowanego programu są wyświetlane w przejrzystej i czytelnej formie. Znajdziemy tam ID programu, jego typ, numer seryjny itp. 

 

Oczywiście program jest w pełni bezpieczny i sprawdzony pod kątem jakichkolwiek niebezpiecznych lub złośliwych komponentów. Kolejną zaletą jest fakt, że narzędzie dostępne jest w postaci wersji portable, dzięki czemu możemy przechowywać go na przenośnej pamięci USB i korzystać na każdym komputerze bez konieczności instalacji. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0