WindowsProgramyLightShot 4.4.2.10

LightShot 4.4.2.10 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Skillbrains
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2.6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
468

Nasza ocena:

Michał
4,5
Plusy:
  • Wygodne użytkowanie
  • Polska wersja
  • Intuicyjny edytor graficzny
Minusy:
  • Integracja edytora ze stroną internetową może być niewygodna dla osób bez stałego dostępu do internetu

LightShot to darmowa aplikacja pozwalająca na przechwytywanie screenshotów w dwóch prostych krokach. 

 

Użytkownik przyciska klawisz PinrtScreen (lub inny, zdefiniowany przez siebie) i ustawia obszar, który ma zostać objęty zdjęciem. Możliwe jest również pozyskiwanie screenów całego ekranu, bez wcześniejszego ustawiania kadru. Program posiada prosty interfejs, jest lekki (2 MB) i łatwy w użytkowaniu.

 

LightShot posiada edytor graficzny z dobrze dobranym paskiem narzędziowym, który umożliwia nanoszenie tekstu, strzałek oraz modyfikowaniu parametrów pobranego screena. Edytor graficzny nie jest jednym z modułów programów zintegrowanych z aplikacją, a internetową usługą – zdjęcie edytujemy na stronie Prntscr.com, w oknie przeglądarki. Obrobione screeny możemy łatwo zapisać na dysku lub wysłać na Facebooka lub Twittera.

 

LightShot to aplikacja na Windows i Mac, jednak program jest również oferowany w postaci wtyczki do przeglądarek internetowych Chrome, Firefox, IE oraz Opera. W tej wersji program umożliwia na tworzenie screenów w oknie przeglądarki: stron internetowych, filmów, animacji flash i gier wideo działających w ramach przeglądarki. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0