WindowsProgramyLightscreen 1.01

Lightscreen 1.01 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Christian Kaiser
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
538

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Możliwość przechwytywania dowolnego elementu ekranu.
  • Interfejs w polskim języku.
Minusy:
  • Problemy z zapamiętywaniem ustawień.

Lightscreen to bardzo przydatne i proste w obsłudze narzędzie do tworzenia zrzutów ekranu. Za pomocą tego ciekawego narzędzia możemy szybko i sprawnie przechwycić aktualny wygląd pulpitu, okna programu, przeglądarki, filmu etc.

 

 

Za pomocą aplikacji Lightscreen jesteśmy w stanie przechwycić do 3 różnych obszarów ekranu. Możemy zrobić „zdjęcie” całego pulpitu, wybranego okna lub wskazanego przez użytkownika fragmentu ekranu. W ustawieniach programu możemy ponadto ustawić, gdzie będą zapisywane przechwycone obrazy domyślnie (np. do wybranego folderu lub na pulpit). Oprócz tego możemy wybrać domyślny format końcowy grafiki (JPG, PNG lub BMP), szablon nazwy jak również opóźnienie, z jakim ma zostać wykonany zrzut.

 

 

 

Sporą zaletą programu Lightscreen jest pełna polska wersja językowa, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia i wiedzy informatycznej poradzą sobie z obsługą wszystkich opcji. Warto również zwrócić uwagę na skróty klawiszowe, które usprawniają operację oraz inicjalizację wszystkich działań.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0