WindowsProgramyLinphone 3.8.1

Linphone 3.8.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Linphone
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
19,21 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
264

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Prostota i stabilność działania.
  • W sam raz dla początkujących użytkowników.
Minusy:
  • Brak wielu przydatnych opcji.
  • Bardzo ubogi interfejs użytkownika.

Linphone to kolejna na rynku aplikacja przeznaczona do darmowej komunikacji pomiędzy użytkownikami za pośrednictwem sieci internetowej. Za jej pomocą możemy wykonywać połączenia głosowe lub wysyłać wiadomości tekstowe do innych użytkowników tego samego programu.

 

Oczywiście najpopularniejszym tego typu rozwiązaniem jest Skype, choć inne programy alternatywne są również popularne i cenione przez użytkowników. Program Linphone działa na podstawie protokołu SIP, dzięki czemu istnieje możliwość wykonywania połączeń głosowych również do użytkowników korzystających z innych aplikacji pod warunkiem, ze ich aplikacja również korzysta z tego samego protokołu. Program wspiera zarówno połączenia głosowe, jak również konferencje wideo oraz wiadomości tekstowe.

 

Program co prawda posiada bardzo prosty i mało atrakcyjny interfejs, jednak największą zaletą jest lekkość i stabilność działania, która nie obciąża zasobów systemowych. Kolejną zaletą jest możliwość rozpoczęcia korzystania z programu zaraz po instalacji – konfiguracja i skomplikowane ustawienia nie są konieczne. Mimo to w opcjach znajdziemy kilka ciekawych dodatków pozwalających na ustawienie audio, jakości dźwięków itp. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0