WindowsProgramyLive Interior 3D Free 2.9.8

Live Interior 3D Free 2.9.8 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
BeLight Software, Ltd.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
459,6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
367

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo bogata biblioteka gotowych elementów.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Bardzo szeroka funkcjonalność – jak na program bezpłatny.
  • Jasny i intuicyjny interfejs.
Minusy:
  • Dla profesjonalistów – za mało opcji edycyjnych.
  • Brak możliwości dodawania nowych elementów.

Live Interior 3D Free to bezpłatny program do projektowania wnętrz, współpracujący zarówno z tradycyjnym komputerem, jak również urządzeniem wyposażonym w ekran dotykowy. 

 

Za pomocą programu Live Interior 3D Free możemy zaprojektować wnętrze zarówno za pomocą tradycyjnej myszki i klawiatury, jak również profesjonalnego sprzętu wyposażonego w ekran dotykowy. Użytkownik możemy przygotować 2-wymiarowe plany pięter i pomieszczeń, jak również wizualizację trójwymiarową z materiałami i teksturami. Program jest łatwy w obsłudze, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia informatycznego oraz związanego z architekturą i wystrojem wnętrz, będą w stanie stworzyć nawet zaawansowany projekt. 

 

Praca z programem Live Interior 3D Free może odbywać się zarówno w trzech, jak i dwóch wymiarach. W pierwszym wariancie możemy dowolnie układać meble i planować wyposażenie na planie płaszczyzny widzianej z góry. W drugiej, trójwymiarowej wersji możemy oglądać renderowane w czasie rzeczywistym wnętrze z różnych perspektyw, a także przesuwać meble i nakładać różne materiały oraz kolory na obiekty przeciągając je z palety na modele. To idealny sposób na dokończenie tworzonego projektu. Warto zaznaczyć fakt, że wszelkie dokonywane zmiany są widoczne natychmiast. 

 

Co więcej, na wizualizacji można także zmieniać oświetlenie i porę dnia, co pozwala przyjrzeć się też rozmieszczeniu lamp, barwie światła i temu, jak pokój będzie wyglądał o różnych porach dnia, porach roku itp. Jest to bardzo ważny element, który na próżno szukać w prostszych, choć również darmowych programach innych producentów. Warto również wspomnieć, że program Live Interior 3D Free umożliwia również rysowanie planów nie tylko płaskich powierzchni, ale też loftów z antresolą i tarasów. 

 

W bibliotece programu znajdziemy ponad 1500 najróżniejszych materiałów i przeszło 1200 obiektów – pozwala to na stworzenie indywidualnego i niepowtarzalnego projektu. Mowa między innymi o krzesłach, sprzęcie AGD, kanapach, dywanach, drzwiach, oknach, zasłonach, roślinach, komodach, biblioteczkach i innych elementach wyposażenia wnętrza. Jakby tego było mało, każdy element możemy w pewnym stopniu edytować by przykładowo dostosować jego wymiary według indywidualnych potrzeb.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0