WindowsProgramyLive Interior 3D Pro 2.0.2

Live Interior 3D Pro 2.0.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Dom
Producent:
BeLight Software, Ltd.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
309 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
228

Nasza ocena:

Kamil
3
Plusy:
  • Ogromna biblioteka mebli, dodatków, elementów wyposażenia itp.
  • Prosta i intuicyjna obsługa.
  • Praca w trybie 2D i 3D.
  • Możliwość edycji oraz dodawania nowych elementów wyposażenia.
  • Funkcja tworzenia prezentacji wideo gotowego projektu.
  • Rozsądna cena pełnej wersji programu.
Minusy:
  • Tylko wersja testowa.
  • Nieco zbyt rysunkowy sposób renderowania projektów.
  • Współpracuje tylko z Windows 8, 8.1 oraz Windows 10.

Live Interior 3D Pro w wersji testowej to bardzo ciekawa i wygodna aplikacja, za pomocą której możemy zaprojektować praktycznie każde wnętrze. Program współpracuje zarówno z tradycyjnym zestawem, tj. myszka i klawiatura, jak również profesjonalnymi ekranami dotykowymi oraz tabletami graficznymi.

 

Program współpracuje z komputerami działającymi w oparciu o system operacyjny Microsoft Windows 8, 8.1 oraz Windows 10. Oczywiście w programie możemy zaprojektować zarówno tradycyjne dwuwymiarowe rzuty pięter i poszczególnych pomieszczeń, jak również wizualizację 3D z materiałami i teksturami. Program jest łatwy w obsłudze i poradzą sobie z nim nawet początkujący projektanci, bez doświadczenia i wiedzy związanej z obsługą tego typu narzędzi. Mimo to Live Interior 3D Pro bardzo często wykorzystywany jest przez profesjonalistów do tworzenia projektów pokazowych, poglądowych itp.

 

Praca w dwóch i trzech wymiarach to bardzo przydatny i funkcjonalny dodatek. W trybie dwuwymiarowym możemy przygotować wstępny plan pomieszczeń, wstępnie układać meble, dodatki dekoracyjne, wyposażenie i inne elementy. W trzech wymiarach można oglądać renderowane w czasie rzeczywistym wnętrze z różnych perspektyw, poruszać się po przestrzeni, a także przesuwać meble i nakładać różne materiały i kolory na obiekty. Jest to niezwykle wygodne, gdyż wystarczy przeciągnąć je z podręcznej palety.

 

Co ciekawe, program Live Interior 3D Pro pozwala również stworzyć film prezentujący projekt wnętrza i grafiki o rozdzielczości do 6000 × 6000 pikseli. Wszelkie wprowadzone zmiany widać natychmiast. Na wizualizacji można także zmieniać oświetlenie i porę dnia, dzięki czemu możemy ocenić jak w danym momencie będzie prezentował się projekt, jak pokój będzie wyglądał w południe, a jak w środku nocy itp.

 

Co więcej, program Live Interior 3D Pro umożliwia również projektowanie loftów z antresolą i tarasów, pomieszczeń pod skosami dachowymi oraz z nietypowymi sufitami. Producenci umieścili w bibliotece ponad 1500 materiałów oraz przeszło 1200 różnych obiektów takich jak dodatki, wyposażenie itp. Mowa o krzesłach, stołach, sprzęcie AGD, dywanach, zasłonach, roślinach doniczkowych itp. Oczywiście wymiary możemy modyfikować, aby dostosować przedmioty do indywidualnych wymagań. Przydatną funkcją z pewnością okaże się możliwość dodawania nowych obiektów. Wystarczy zaimportować je w formacie 3DS, Collada, VRML lub X3D. Program daje też możliwość eksportu modelowanych wnętrz w formatach 3DS i Collada.

 

Program Live Interior 3D Pro udostępniany jest na zasadzie licencji testowej i współpracuje tylko z najnowszymi wersjami systemu Windows, tj. 8, 8.1 oraz 10.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0