WindowsProgramyLockHunter 3.1.1

LockHunter 3.1.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Crystal Rich, Ltd.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2,9 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
379

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo prosta obsługa nawet dla początkujących użytkowników.
  • Niezwykle przydatny w przypadku zainfekowania komputera.
Minusy:
  • Nieumiejętne stosowanie może uszkodzić system lub program.

LockHunter to bardzo proste w obsłudze, choć niezwykle przydatne i dość potężne narzędzie, za pomocą którego odblokujemy pliki lub foldery zablokowane przez nieznane procesy. Jeśli chcemy skopiować lub skasować dowolny element, a system nam na to nie pozwala, opisywany program z pewnością okaże się pomocny.

Po instalacji, program LockHunter integruje się z Eksploratorem Windows i jest dostępny zawsze pod ręką z poziomu menu kontekstowego (po kliknięciu na dowolnym elemencie prawym przyciskiem myszy). Jeśli nie możemy wykonać dowolnej operacji na pliku lub folderze, wystarczy kliknąć na nim prawym przyciskiem myszy i z menu wybrać opcję „What is locking this file?”. Po chwili pojawi się okno programu LockHunter, w którym na liście znajdziemy wszystkie procesy, które blokują wspomniany element.

Program LockHunter może się również sprawdzić w walce ze złośliwym oprogramowaniem. Za sprawą funkcji zamykania i kasowania procesów blokujących, możemy w prosty sposób pozbyć się złośliwych komponentów i szkodliwego oprogramowania. Wszystkie elementy usuwane przez narzędzie lądują w systemowym koszu, co z kolei pomaga w naprawie popełnionego błędu lub uszkodzonego pliku.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0