WindowsProgramyMWSnap 3.00.0.74

MWSnap 3.00.0.74 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Grafika
Producent:
Mirek Wójtowicz
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
0,65 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
428

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Niewielki rozmiar
  • Proste menu
Minusy:
  • Tylko dla systemów 32-bitowych
  • Problem ze skrótami klawiszowymi (łatwy do naprawienia)

MWSnap to prosta aplikacja służąca do zbierania zrzutów ekranowych z dowolnego obszaru ekranu komputera. 

MWSnap umożliwia edycję zdjęcia: dodanie jednej z kilku rodzajów ramek oraz elementów graficznych: strzałek, klepsydry, krzyżyka czy wskaźnika ręki. Program posiada linijkę, funkcję zoomu oraz pipetę. Wyróżnia się niezwykle prostym interfejsem, który można konfigurować według własnych preferencji, co gwarantuje łatwość użytkowania. Screeny mogą być automatycznie zapisywane w folderze lub przenoszone do okna programu w celu obróbki. Trybów przechwytywania zdjęć jest aż pięć, a aplikacja jest w stanie zapisywać w formatach: BMP, JPG, TIFF, PNG oraz GIF.

Program wspiera skróty klawiszowe, jednak domyślnie ustawione skróty mogą wywołać problemy z wprowadzeniem polskich znaków (ALT+Z oraz ALT+C), jednak w ustawieniach programu, w zakładce aktywne klawisze, możliwe jest wyłączenie tych funkcji  lub zmiana kombinacji klawiszowej.

MWSnap jest programem darmowym, dostępnym w polskiej wersji językowej. Niestety, aplikacja nie jest od wielu lat rozwijana, przez co program działa jedynie na komputerach wyposażonych w system 32-bitowy.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0