WindowsProgramyMagFak 7.37

MagFak 7.37 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
USKOM
Licencja:
Shareware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4,8 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
550

Nasza ocena:

Piotr Kowal
4
Plusy:
  • Darmowy dodatek - program Pomocnik
  • Częste aktualizacje
Minusy:
  • Płatne aktualizacje po okresie gwarancji

MagFak to prosty w obsłudze program magazynowo-fakturujący, przeznaczony dla małych firm. Jego głównym zadaniem jest wystawianie dokumentów takich, jak: faktury VAT, rachunki, faktury wewnętrzne, paragony, przelewy i dowody wpłat, przekazy pocztowe i potwierdzenia nadania przesyłki. 

Program jest wyposażony w funkcję edycji wystawionych dokumentów, umożliwia prowadzenie kartoteki kontrahentów oraz towarów i usług, ręczną lub automatyczną numerację dokumentów, wystawienie dokumentów w w 3 językach: polskim, niemieckim i angielskim w dowolnej walucie, sprawdzenie niezapłaconych należności, naliczanie odsetek i wystawianie wezwań do zapłaty. 

MagFak ułatwia także wystawienie takich dokumentów, jak umowa-zlecenie czy umowa o dzieło. Pozwala na drukowanie adresata i nadawcy na kopertach różnych rozmiarów i w dowolnym ułożeniu. 

Do programu każdy użytkownik otrzyma darmowy dodatek - program Pomocnik, który umożliwia liczenie płac, składek ZUS, rozkładanie kredytów bankowych na raty, prowadzenie terminarza spotkań, zadań i notatek, a także wyliczanie emerytur II I III filaru. MagFak jest  stale rozwijany i co najmniej raz na kwartał wzbogaca się o nową opcję. Zmiany, które dostosowują program do zmian Polskiego Prawa Fiskalnego są dostarczane przez internet bezpłatnie dla klientów, których obowiązuje okres gwarancyjny (6 miesięcy).

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0