WindowsProgramyMailbird 2.4.14

Mailbird 2.4.14 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Mailbird
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,84 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
381

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Szybki, lekki i stabilny.
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Prosty interfejs w języku polskim.
  • Sporo ciekawych i przydatnych funkcji.
Minusy:
  • Ograniczenia wersji darmowej np. maks. 3 konta pocztowe.

Mailbird to bardzo praktyczny i uniwersalny klient poczty elektronicznej obsługujący wiele popularnych usług. Wśród nich warto wyróżnić Gmail, Outlook.com, iCloud, Yahoo itp. Użytkownik może przypisać praktycznie każdą pocztę działającą w oparciu o protokoły IMAP lub POP3.

Największą zaletą Mailbird zdaniem wielu użytkowników jest niezwykła prostota oraz łatwość obsługi. Interfejs graficzny jest czytelny i nawet początkujący użytkownicy będą w stanie obsłużyć nawet kilka kont pocztowych. Co więcej, wszystkie komendy oraz opcje dostępne są w polskim języku. Układ okna jest czytelny i dość standardowy, zaś każda część odpowiada za konkretne zadanie, tj. listę kont pocztowych, rodzaje wiadomości, foldery, treść wiadomości itp.

Zaawansowani użytkownicy z pewnością docenią obsługę skrótów klawiszowych, które znacząco usprawniają i ułatwiają obsługę programu. Ciekawostką jest również funkcja szybkiego czytania, która wyświetla zawartość korespondencji w formie pojedynczych słów lub zdań, zaś prędkość wyświetlania możemy dostosować do własnych preferencji za pomocą odpowiednich opcji konfiguracyjnych.

Za pomocą programu Mailbird możemy obsługiwać wiele kont jednocześnie wraz z wygodnym zarządzaniem wszystkimi utworzonymi na poszczególnych kontach folderami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby owe foldery modyfikować, przenosić, synchronizować czy też usuwać. Co więcej, program wspiera serwery proxy, umożliwia ręczne lub automatyczne pobieranie wiadomości, ustawianie limitu wielkości załączników itp.

Oprócz tego możemy również szyfrować wszystkie połączenia aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa np. podczas korzystania z publicznych sieci WiFi. Ciekawostką jest także zestaw niewielkich dodatków i aplikacji, które umożliwiają obsługę kalendarza Google, dostęp do konta na Facebooku, korzystanie z usług Evernote, dysków wirtualnych Dropbox czy Google Drive etc.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0