WindowsProgramyManyCam 3.1

ManyCam 3.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
ManyCam
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
10,6 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
457

Nasza ocena:

Michał
3,5
Plusy:
  • Darmowa licencja
  • Możliwość dodawania efektów dźwiękowych
  • Możliwości rysowania i kolorowania obiektów
Minusy:
  • Brak polonizacji

ManyCam to aplikacja znacznie zwiększająca funkcjonalność kamery internetowej. Podczas nagrywania tradycyjnego klipu możliwe jest nanoszenie różnego rodzaju efektów wizualnych: chmur, czapek, głów zwierząt czy płomieni. Biblioteka plików składa się z tysięcy grafik i efektów, które można wykorzystywać w swoich zabawach z obrazem. ManyCam umożliwa również w prosty sposób tworzenie własnych efektów za pomocą kreatora.

Efekty można dodawać zarówno do zdjęć zrobionych za pośrednictwem kamery, jak i do klipów wideo. Spreparowany materiał wideo można wykorzystywać w rozmowach przez Skype czy do transmisji typu UStream czy Justin.Tv. ManyCam oferuje również możliwość dodawania efektów dźwiękowych do naszych filmów. 

Ciekawą funkcją ManyCam jest opcja Picture in Picture, umożliwiająca dołączanie zdjęć do naszej transmisji - opowiadając o jakimś produkcie można wprowadzić jego zdjęcie np. w dolny róg ekranu, co uatrakcyjnia przekaz.

ManyCam dostępne jest za darmo, jednak firma oferuje również wersję Pro, której funkcjonalność jest wzbogacona o nowe efekty i możliwości podczas nagrywania: m.in. dostępny jest podgląd podczas transmisji internetowej.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0