WindowsProgramyMcAfee AntiVirus Plus 2013

McAfee AntiVirus Plus 2013 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
McAfee, Inc.
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
4.7 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
846

Nasza ocena:

Michał
2,5
Plusy:
  • Schludny interfejs
  • Dobra zapora
Minusy:
  • Użytkownicy raportują problemy ze stabilnością działania

McAfee AntiVirus Plus to antywirus zabezpieczający komputer przed wirusami, końmi trojańskimi, rootkitami, programami szpiegującymi oraz różnego rodzaju innymi oprogramowaniami złośliwymi. 

Program zapewnia ochronę podczas surfowania w Internecie - kontroluje strony internetowe, które przeglądamy, pobierane pliki oraz odnośniki, które zostają nam przesłane. Zastosowana w McAfee AntiVirus Plus zapora internetowa (firewall) jest dwukierunkowa – blokuje dostęp do komputera, ale w przypadku przedostania się jakiegoś oprogramowania, który chce wykraść dane, blokuje również możliwość wysyłania tych treści.

McAfee AntiVirus Plus posiada narzędzia niezwiązane bezpośrednio z ochroną przed wirusami, ale bezsprzecznie ważne dla bezpieczeństwa komputera i dokumentów. Dzięki aplikacji McAfee Shredder możliwe jest bezpieczne usuwanie dokumentów: program zaciera ślady, które w przypadku tradycyjnie usuniętych plików, mogłyby pozostać i dać możliwość odzyskania dokumentu, co może okazać się przydatne np. w momencie sprzedaży komputera, gdy trzeba usunąć np. dokumenty, rachunki czy umowy.

Licencja na pełną wersją McAfee AntiVirus Plus kosztuje 119 zł i daje dostęp do 12-miesięcznej subskrypcji baz wirusów i aktualizacji oprogramowania oraz bezpłatnej pomocy technicznej.

By pobrać wersję testową McAfee AntiVirus Plus konieczne jest założenie konta na stronie producenta.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0