WindowsProgramyMedia Pro SE 2.0.1

Media Pro SE 2.0.1 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Phase One
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
148,4 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
187

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo duża ilość ciekawych funkcji i dodatków.
  • Kompleksowa obsługa nawet bardzo dużych bibliotek.
  • Wiele opcji związanych z grafiką i zdjęciami.
  • Intuicyjna i prosta obsługa.
  • Ciekawy design interfejsu.
Minusy:
  • Początkujący użytkownicy mogą narzekać na nadmiar opcji.
  • Sporadyczne problemy z wydajnością i stabilnością działania.

Media Pro SE to kolejna, druga już wersja bardzo dobrego i popularnego programu przeznaczonego do katalogowania bardzo dużych bibliotek multimedialnych, czyli zdjęć, muzyki i filmów. W programie zastosowano ten sam zaawansowany silnik renderujący zdjęcia, znany z narzędzia Capture One Pro. 

 

Obsługa programu Media Pro SE jest bardzo intuicyjna i nie powinna przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom bez doświadczenia informatycznego. Mimo to narzędzie pozwala zachować porządek nawet w ogromnej bibliotece multimediów, składającej się z muzyki, filmów czy też zdjęć. Co więcej, program bez problemów poradzi sobie z bibliotekami rozrzuconymi po różnych dyskach twardych. Program daje także możliwość zbierania zdjęć w kolekcje niezależnie od folderów, oznaczania ich kolorowymi etykietami, słowami kluczowymi (osoby widniejące na zdjęciu, charakterystyczne obiekty, miejsca etc.) oceniania i przeglądania metadanych plików.

 

Jeśli chodzi o przeglądanie zdjęć, mamy do dyspozycji wiele różnych technik i sposobów. Możemy fotografie wyświetlać w formie wygodnej listy, miniatur, oglądać jako pokaz slajdów, również na pełnym ekranie. Oczywiście by znaleźć odpowiednie zdjęcia można skorzystać z wyszukiwarki. Co ciekawe, program Media Pro SE ma także podstawowe możliwości edycji obrazów, dzięki czemu możemy szybko i sprawnie poprawić drobne błędy i przygotować serię do wstępnej publikacji. 

 

Media Pro SE może automatycznie importować media z podłączonych do komputera aparatów. Warto wspomnieć, że w bibliotece można przechowywać nie tylko zdjęcia i filmy, ale też pliki dźwiękowe, ilustracje wektorowe, publikacje cyfrowe, dokumenty, czcionki (fonty) i pliki stron internetowych. Dzięki temu program przyda się nie tylko fotografom i filmowcom, ale też osobom pracującym w branży DTP i projektantom stron internetowych. 

 

Program Media Pro SE udostępniany jest w formie testowej. Licencja pozwala na korzystanie ze wszystkich funkcji przez okres 30 dni od momentu publikacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0