WindowsProgramyMicrosoft Office Professional Plus 2013

Microsoft Office Professional Plus 2013 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
666,62 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
436

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Rozwinięta wersja tradycyjnego pakietu Microsoft Office.
  • Jak przystało na najpopularniejszy pakiet biurowy, prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Dość długa wersja testowa – aż 60 dni.
Minusy:
  • Brak pełnej polskiej wersji językowej pakietu.

Microsoft Office Professional Plus to najbogatsza wersja niezwykle popularnego pakietu biurowego Microsoft Office. Oprogramowanie udostępniane jest na zasadach licencji testowej i wymaga zarejestrowania się na stronie firmy Microsoft lub posiadanie konta Live ID.

Microsoft Office Professional Plus to nic innego jak maksymalnie wzbogacona i rozwinięta wersja pakietu biurowego Office. Znajdziemy w niej takie składniki, jak edytor tekstu Word, arkusz kalkulacyjny Excel, narzędzie do przygotowywania prezentacji multimedialnych PowerPoint czy wirtualny notes OneNote. Oprócz tego nie mogło zabraknąć zaawansowanego klienta poczty e-mail Outlook oraz systemu obsługi relacyjnych baz danych Access. W pakiecie dostaniemy także narzędzie DTP Publisher oraz komunikator Lync.

Niestety na chwilę obecną producent nie oferuje zaawansowanego pakietu Microsoft Office Professional Plus w języku polskim, choć wielu użytkowników decyduje się na bezpłatną możliwość przetestowania pakietu – wersja testowa działa przez 60 dni od momentu instalacji. Po tym czasie musimy odinstalować pakiet lub zakupić pełną wersję programu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0