WindowsProgramyMicrosoft Office Project Professional 2013

Microsoft Office Project Professional 2013 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
329 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
417

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Ogromna liczba funkcji, które przydadzą się nie tylko w dużej firmie, ale i małym przedsiębiorstwie.
  • Możliwość skrupulatnego zarzadzania projektami, zamówieniami itp. w ogromnych ilościach.
Minusy:
  • Pełna i nieograniczona wersja programu jest bardzo droga.
  • Program jest praktycznie zbędny dla użytkowników domowych.

Microsoft Office Project Professional w najnowszej wersji, to niezwykle kompleksowe i udoskonalone narzędzie zaprojektowane przede wszystkim z myślą o dużych firmach, które borykają się z problemem opanowania ogromnej ilości inicjatyw, projektów, zamówień etc.

Program Microsoft Office Project Professional pomaga zorganizować dużą ilość projektów nawet w rozproszonej grupie osób, w różnych lokalizacjach, szczeblach firmowych itp. Najnowsza wersja pakietu wchodzi w skład grupy Microsoft Office. Do najważniejszych funkcji programu należy przede wszystkim możliwość śledzenia poszczególnych etapów projektu wraz z określonym budżetem czy analizami skutków podejmowanych decyzji.

Warto zwrócić uwagę na narzędzie, które udostępnia menedżerom firmy przejrzysty podgląd sytuacji, dzięki czemu mogą oni śledzić poczynania firmy i w odpowiednim momencie reagować, jeśli sprawy idą w złym kierunku. Z drugiej strony, pracownicy mogą od razu reagować na wszelkie zmiany w projektach bez opóźnienia, co z kolei może prowadzić do problemów w firmie. Microsoft Office Project Professional do celów prezentacyjnych wykorzystuje moduły graficzne programów Word oraz Visio – znacząco ułatwia to przygotowanie odpowiednich schematów i diagramów.

Wygodną funkcją jest również możliwość wyeksportowania elementów z bazy projektów do witryny SharePoint – w tym samym miejscu mogą być przechowywane i udostępniane inne dokumenty związane z konkretnym projektem. Funkcja ta jest przydatna, jeśli chcemy szybko i bez problemów dostać się do projektów z różnych miejsc. Program udostępniany jest na zasadzie licencji testowej dla systemów Windows 7 oraz 8. Interfejs niestety nie został przetłumaczony na język polski. Po instalacji programu możemy z niego korzystać przez 60 dni.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0