WindowsProgramyMicrosoft Office Visio Professional 2013

Microsoft Office Visio Professional 2013 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
286 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
518

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Mimo dość prostej obsługi, ogromna paleta możliwości w tworzeniu projektów, planów, schematów etc.
  • Program przyda się nie tylko w firmie, ale i w domu przy tworzeniu schematów instalacji elektrycznej, wodnej etc.
Minusy:
  • Pełna licencja programu jest dość droga.

Microsoft Office Visio Professional to profesjonalny program przygotowany przez giganta z Redmond do projektowania, edytowania i przeglądania różnego rodzaju diagramów, schematów, planów, wykresów, instrukcji itp. Aplikacja udostępniana jest przez producenta na zasadzie licencji testowej.

Program Microsoft Office Visio Professional jest idealnym rozwiązaniem nie tylko dla firm projektowych, ale również dla przedsiębiorstw, które zajmują się infrastrukturą sieciową, architekturą, komunikacją etc. Za pomocą programu możemy na przykład stworzyć plan mieszkania, schemat układu sieci komputerowej w firmie lub obwodów elektrycznych w mieszkaniu. Nie muszą to być również kwestie techniczne, gdyż Microsoft Office Visio Professional przyda się również przy projektowaniu przebiegu procesu biznesowego itp.

Obsługa programu, mimo zaawansowania i kompleksowej budowy, jest dość prosta, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez większego doświadczenia poradzą sobie ze wszystkimi opcjami. Wystarczy wspomnieć, że nanoszenie na arkusz obiektów odbywa się za pomocą znanej i wygodnej techniki „przeciągnij i upuść” z biblioteki gotowych kształtów – ich liczba opiewa na kilkaset, choć na witrynie Office Online możemy pobrać dodatkowe elementy.

Po stworzeniu projektu możemy go zapisać pod postacią pliku graficznego bądź strony HTML, PDF lub XPS. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby gotowy projekt od razu wydrukować. Niestety program nie jest dostępny w polskiej wersji językowej, zaś wersja próbna jest dostępna do pobrania po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie Microsoftu lub zalogowaniu się na konto Live ID. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0