WindowsProgramyMouseWrangler 1.3

MouseWrangler 1.3 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Joejoe
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,22 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
391

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Ogromna liczba opcji i możliwości definiowania akcji.
  • Dość prosta obsługa dzięki kreatorowi.
  • Możliwość znacznego ułatwienia codziennej pracy.
Minusy:
  • Początkujący mogą mieć problemy z obsługą.

MouseWrangler to bardzo ciekawy, prosty w obsłudze i w pełni darmowy program, za pomocą którego możemy programować praktycznie dowolne akcje wykonywane za pomocą myszki. Takie rozwiązanie przypadnie do gustu tym, którzy pracują z komputerem i wykonują powtarzalne czynności.

Za pomocą aplikacji MouseWrangler możemy zaprogramować zarówno proste gesty, jak i złożone wielowątkowe akcje wraz z przyporządkowanymi gestami, odstępami czasowymi etc. Co więcej, program potrafi symulować naciśnięcia klawiszy lub uruchamiać dowolne programy, jak również automatyzować takie operacje wykonywane w systemie. Mowa tu między innymi o zamykaniu programów, minimalizowaniu okien, zapisywaniu lub kopiowaniu plików itp.

Wbrew pozorom MouseWrangler to bardzo potężne narzędzie, które w rękach zaawansowanych użytkowników może zamienić się w przydatną pomoc przy codziennych obowiązkach. Warto wspomnieć, że wszystkie zaprogramowane gesty i akcje można egzekwować  w dowolnym miejscu ekranu lub na specjalnie do tego przygotowanym obszarze w prawej jego krawędzi. Mimo wielu funkcji program jest dość prosty w obsłudze, zaś wszystkie akcje możemy programować za pomocą wbudowanego kreatora. Program udostępniany jest pod postacią portable, która nie wymaga instalacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0