WindowsProgramyMusic Tag 1/19

Music Tag 1/19 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Wide Angle Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5,17 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
384

Nasza ocena:

Kamil
3,5
Plusy:
  • Bardzo szybka i sprawna praca nawet z wieloma plikami jednocześnie.
  • Możliwość dowolnej edycji pobieranych informacji.
Minusy:
  • Sporadyczne problemy z rozpoznawaniem plików MP3.
  • Brak polskiej wersji językowej.

Music Tag to niewielka i bardzo prosta w obsłudze aplikacja, za pomocą której każdy miłośnik muzyki będzie mógł szybko i bezproblemowo  uporządkować nawet tysiące plików audio porozrzucanych po wielu katalogach i różnych dyskach twardych.

Za pomocą programu Music Tag możemy nie tylko segregować, katalogować i układać setki a nawet tysiące różnych plików muzycznych, ale również uzupełniać różne informacje na ich temat z możliwością pobrania okładki do każdego utworu z osobna lub całych albumów. Program bardzo szybko i sprawnie identyfikuje każdy wczytany plik muzyczny i zdaniem producenta poradzi sobie nawet z mało znanymi utworami sprzed lat. Już sam fakt, że w bazie programu, która swoją drogą jest ciągle rozwijana, znajduje się ponad 35 milionów utworów zaimponuje nawet wybrednemu użytkownikowi.

Jeśli chodzi o informacje, program Music Tag pobierze i zastosuje takie dane, jak tytuł piosenki, wykonawca, nazwa albumu, typ muzyki, data powstania, numer ścieżki i płyty wraz ze wspomnianą okładką. Rzecz jasna wszystko może być modyfikowane przez użytkownika. Program wspiera pliki dźwiękowe w formatach MP3, M4A i WMA.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0