WindowsProgramyESET NOD32 6.0.316

ESET NOD32 6.0.316 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
ESET
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
55.4 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
379

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Wysoka wykrywalność zagrożeń
  • Polska wersja
  • Wydajny silnik
Minusy:
  • Brak zapory

ESET NOD32 to najnowsza edycja popularnego programu antywirusowego, który we wszelkich rankingach na najlepsze programy tego typu zawsze zajmuje wysoką pozycję. Dlaczego? Cóż z pewnością jedną z największych zalet tej aplikacji jest jej szybkość – antywirus NOD32 działa naprawdę szybko, o czym można przekonać się samemu..

Pobraniec pozwoli na zapoznanie się z licznymi możliwościami programu. Posługuje się on zaawansowaną technologią heurystyczną, dzięki czemu błyskawicznie wyłapuje wszelkie wirusy, elementy spyware i rootkity, a także trojany. Jako, że jest wydanie aplikacji po polsku, nikt nie będzie mieć problemów z jej obsługą. Warto też zauważyć, że ESET NOD32 dość często aktualizuje bazę wirusów i znanych zagrożeń, co jest jego kolejnym plusem. Chroni on system w czasie rzeczywistym, mając „oko” na uruchamiane programy, otwierane strony w Internecie czy też działające w tle aplikacje. 

ESET NOD32 w wersji dostępnej na naszej stronie pozwoli jedynie na używanie programu w ograniczonym zakresie. Pełnię możliwości ukaże dopiero pełna, płatna wersja. Warto zauważyć, że administrator systemu może zabezpieczyć program hasłem, udaremniając jego deinstalację, co przyda się przy publicznym dostępie do danego komputera. Inną ciekawą funkcją jest dodatkowa ochrona połączeń szyfrowanych, dzięki czemu możemy bezpiecznie sprawdzać swoje konto przez Internet lub też dokonywać zakupów przez sieć. Polecamy wypróbować ESET NOD32 za darmo.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0