WindowsProgramyNapisy24.pl 0.9

Napisy24.pl 0.9 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Napisy24.pl
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
2,74 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
285

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Skuteczne i szybkie pobieranie napisów.
  • Automatyczne dopasowywanie napisów.
  • Połączenie z serwisami Filmweb oraz imbd.com.
  • Powiadamianie o nowych napisach.
Minusy:
  • Drobne błędy i problemy ze stabilnością.

Napisy24.pl to bezpłatna, bardzo prosta w obsłudze i niezwykle przydatna aplikacja, za pomocą której pobierzemy napisy do filmów, seriali, programów publicystycznych, dokumentalnych etc.
 
Program Napisy24.pl jest klientem bardzo popularnego serwisu z napisami o tej samej nazwie i umożliwia bardzo łatwe i co najważniejsze, skuteczne przeszukiwanie internetowych zasobów w poszukiwaniu idealnych i najnowszych napisów do konkretnego materiału wideo. Oczywiście korzystając z programu nie musimy używać przeglądarki internetowej – wszystko odbywa się za pośrednictwem aplikacji.

Obsługa jest bardzo prosta i nawet początkujący użytkownicy będą w stanie wyszukać dopasowane do filmu napisy. Wystarczy w głównym oknie programu wczytać plik wideo, do którego chcemy pobrać napisy, lub kliknąć prawym przyciskiem myszy na tym pliku i z menu kontekstowego wybrać odpowiednią opcję. Jeśli napisów nie będzie w bazie, aplikacja poinformuje użytkownika o dodaniu odpowiednich napisów do bazy za pomocą e-maila lub wiadomości SMS.

Oczywiście istnieje możliwość skomentowania napisów, dodania własnych itp. Co więcej, możemy również otworzyć recenzję filmu za pośrednictwem aplikacji w popularnych serwisach Filmweb czy też imbd.com.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0