WindowsProgramyNero Burning ROM 2014 15.0.04200

Nero Burning ROM 2014 15.0.04200 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Nero AG
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
78,87 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
870

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Sporo ciekawych funkcji i narzędzi.
  • Wysoka wydajność nagrywania.
  • Funkcje eliminujące błędy oraz zabezpieczające dane.
Minusy:
  • Sporo zbędnych funkcji.
  • Niekiedy słaba stabilność.

Nero Burning ROM to testowa wersja najpopularniejszego pakietu do nagrywania płyt CD, DVD, Blu-ray etc. Przez wielu użytkowników pakiet ten uznawany jest za najlepszy obecnie dostępny na rynku.

W skład pakietu Nero Burning ROM wchodzi mnóstwo przydatnych i praktycznych narzędzi. Oprócz najważniejszego elementu, czyli programu do nagrywania i kopiowania płyt, znajdziemy między innymi wygodne narzędzie do zarządzania produktami Nero. Oprócz tego znajdziemy narzędzie do zarządzania numerami seryjnymi oraz Nero BurnRights, czyli moduł pozwalający użytkownikom nieposiadającym praw administratora nagrywanie płyt.

Co ciekawe, administratorzy systemu operacyjnego Windows mogą zakładać konta użytkowników z wyłącznym prawem do nagrywania dla programu Nero. Na uwagę zasługuje także możliwość nagrywania płyt w technologii SecurDisc, która umożliwia nie tylko odczytywalność zapisanych danych mimo zarysowań, zużycia lub zniszczenia płyt. Nie mogło również zabraknąć funkcji zapewniających możliwość zabezpieczania danych hasłem, szyfrowania zawartości oraz dodawania podpisów cyfrowych. Wersja testowa programu pozwala na korzystanie przez 15 dni od momentu instalacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0