WindowsProgramyNetLimiter 4.0.4.0

NetLimiter 4.0.4.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Internet
Producent:
Locktime Software
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
5,5 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
319

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Możliwość kontrolowania całej sieci lokalnej.
  • Ogromna ilość opcji monitorujących z możliwością nakładania filtrów i limitów.
  • Dość prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Ograniczona czasowo wersja próbna.

NetLimiter to idealny program dla osób, które administrują siecią lokalną w domu, w firmie lub szkole. Za pomocą tego przydatnego narzędzia możemy monitorować i zarządzać generowanym ruchem.

Jeśli korzystamy z lokalnej sieci domowej lub firmowej, program NetLimiter okaże się idealnym pomocnikiem. Za jego pomocą możemy nie tylko monitorować cały generowany w obrębie sieci ruch, ale również zarządzać transferami, dostępem do Internetu, folderów współdzielonych etc. DO rąk użytkownika oddano mnóstwo bardzo ciekawych i przydatnych funkcji, które przydadzą się zarówno użytkownikom domowym, jak i administratorom dużych sieci korporacyjnych.

Oczywiście nie mogło zabraknąć podstaw pod postacią statystyk i wykresów, które wyświetlają wszystko w czasie rzeczywistym z wyszczególnieniem na każdą aplikację, która generuje ruch w sieci. Możemy zidentyfikować program, zasoby jakie pobiera oraz komputer, na którym dany program został zainstalowany. Jeśli zajdzie taka potrzeba, w każdej chwili możemy nałożyć limit na dany proces, użytkownika, komputer itp.

Jeśli ustalanie limitów jest niewystarczające, możemy zastosować specjalne filtry i reguły z określeniem okresu czasu, konkretnego transferu itp. Na deser dostajemy dostęp do zdalnej kontroli oraz możliwości dokładnego monitorowania konkretnego komputera. Program udostępniany jest przez producenta w wersji testowej, która działa przez 27 dni od momentu instalacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0