WindowsProgramyNevron Writer 2.0

Nevron Writer 2.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Nevron Software
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
9,38 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
381

Nasza ocena:

Kamil
3,5
Plusy:
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Tylko najpotrzebniejsze narzędzia bez zbędnych dodatków.
  • Czytelny i miły dla oka interfejs.
Minusy:
  • Brak polskiego języka, przez co sprawdzanie pisowni nie działa.

Nevron Writer to w pełni bezpłatny i bardzo funkcjonalny edytor tekstowy będący ciekawą alternatywą dla konkurencyjnych i dość drogich programów pokroju Microsoft Word itp. Co prawda nie jest to tak rozbudowane i naszpikowane najróżniejszymi funkcjami narzędzie, ale w zamian za to oferuje szybkość działania i obsługę podstawowych formatów dokumentów tj. DOCX, RTF, TXT, a także swoich własnych NTX i NTB.

 

Jeśli ktoś nie potrzebuje naszpikowanego różnymi gadżetami edytora tekstu, a jedynie szybkie i wygodne podstawowe narzędzie, z pewnością doceni program Nevron Writer. Na szczęście nie jest to zupełnie ubogie narzędzie, gdyż interfejs jest bardzo dopracowany i czytelny, zaś wszystkie funkcje posegregowane w wygodnej wstążce inspirowanej rozwiązaniami ze wspomnianego programu Microsoft Word. Między innymi dzięki takim rozwiązaniom nawet początkujący użytkownicy poradzą sobie ze wszystkimi opcjami i możliwościami. 

 

Jeśli chodzi o dodatki, w programie Nevron Writer znajdziemy narzędzia odpowiedzialne za formatowanie oraz różne elementy, które możemy wstawić do tekstu tj. tabelki, grafikę, linki, zakładki itp. Ponadto do dyspozycji użytkowników oddano prostą funkcję sprawdzania pisowni, choć niestety na chwilę obecną brakuje naszego języka. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0