WindowsProgramyNexus Radio 5.6

Nexus Radio 5.6 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
Egisca Corp.
Licencja:
GNU GPL
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
16.3 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
386

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Duża liczba stacji
  • Program jest darmowy
Minusy:
  • Brak wsparcia dla formatu FLAC

Nexus Radio jest darmową aplikacją typu all-in-one zaprojektowaną w taki sposób, by spełniać wszystkie potrzeby użytkownika związane z muzyką. Program pozwala na wyszukiwanie i ściąganie piosenek z bazy danych liczącej 15 milionów utworów; pełni też funkcję radia internetowego, dając wybór ponad 12000 stacji. Oprócz zwyczajnego odsłuchu, audycje można też na bieżąco nagrywać. 

Aplikacja ma wbudowany player, zapewniający możliwość odtworzenia ściągniętej właśnie piosenki, oraz managera, dzięki któremu zgramy muzykę na iPoda czy iPhone'a. Dodatkowe opcje jakie oferuje Nexus Radio to kreator dzwonków i edytor tagów ID3 v1/v2. Twórcy nie zapomnieli też o wymiarze społecznościowym swojego radia: możemy założyć własny profil z blogiem, załadować zdjęcia, tworzyć grupy i dodawać wydarzenia, wszystko dostępne bez opłat. 

Nexus Radio posiada wsparcie dla dźwięku przygotowanego w zgodzie z formatem 5.1 Surround, funkcję 32-bitowych, cyfrowych efektów dźwiękowych oraz rozbudowany equalizer (aż 10 pozycji do modyfikacji). Dużą zaletą programu jest możliwość rozszerzania funkcjonalności apliki przez możliwość dodawania pluginów: są to m.in. proste gry takie jak kółko i krzyżyk czy aplikacje z wiadomościami i programem telewizyjnym. Ze strony internetowej programu możemy pobierać dziesiątki wizualizacji, które mogą uprzyjemniać nam słuchanie radia.

Program jest w pełni kompatybilny z najpopularniejszymi wersjami systemu Windows: od wersji 2000, XP, aż po Windows Vista oraz 7. 

Obsługiwane formaty plików:

AAC, MP4, MP3, MP2, MP1, OGG, WAV & WMA

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0