WindowsProgramyNorton AntiVirus 2014

Norton AntiVirus 2014 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Symantec Corporation
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
211 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
668

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Wysoka wydajność oraz skuteczność działania.
  • Duża liczba innowacji i ciekawych rozwiązań.
  • Intuicyjny, miły dla oka i prosty w obsłudze interfejs.
Minusy:
  • Dość duży apetyt na zasoby.

Norton AntiVirus to niezwykle popularny i cieszący się uznaniem wśród użytkowników na całym świecie pakiet antywisurowy. W najnowszej edycji pojawiło się kilka znaczących i dość ciekawych zmian.

Do największych nowości w pakiecie Norton AntiVirus należy prosty, intuicyjny i cieszący oko interfejs, który nawet początkującemu użytkownikowi nie przysporzy problemów. Nie można zapomnieć o niezwykle istotnej funkcji, a mianowicie pobieraniu wszystkich aktualizacji na bieżąco – praktycznie codziennie baza sygnatur wirusów znacząco rośnie i jest uaktualniana. Do kolejnych składników programu Norton AntiVirus należy zaliczyć możliwość integracji z najpopularniejszymi programami pocztowymi, - dzięki temu wszelkie zagrożenia są eliminowane zanim jeszcze dostaną się na dysk komputera.

Pakiet Norton AntiVirus zapewnia także funkcję kwarantanny plików, których nie udaje się naprawić, a są dla nas bardzo ważne, na przykład dokumenty, pliki muzyczne, instalatory itp. Nie zabrakło również ochrony przed złośliwym apletami Java i ActiveX oraz oprogramowaniem szpiegującym, tak zwanym spyware. Należy również wspomnieć o nowej funkcji anty-phishingowej oraz ciekawym module ochrony Quorum, którego działanie opiera się na analizie reputacji plików. Ta z kolei wspierana jest inteligentnym systemem kontrolnym - przed uruchomieniem jakiegoś pliku lub aplikacji, program Norton AntiVirus sprawdza jego reputację w sieci.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0