WindowsProgramyNorton Ghost 15.0

Norton Ghost 15.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
Symantec Corporation
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
119,68 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
337

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Bardzo wiele opcji konfiguracyjnych.
  • Wygodna, bezpieczna i szybka archiwizacja danych.
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Dość ograniczona wersja próbna programu.
  • Sporadyczne problemy ze stabilnością.

Norton Ghost to bardzo popularne i chwalone przez użytkowników narzędzie, za pomocą którego możemy dokonać szybkiej i prostej aktualizacji, archiwizacji i odzyskania systemu. 

Za pomocą programu Norton Ghost możemy zapisać i zabezpieczyć obraz całego dysku twardego, wybranej partycji lub konkretnego katalogu, folderu lub pliku. Tak stworzony obraz możemy skopiować na inny dysk, nośnik przenośny lub w chmurę, gdzie będzie zawsze dostępny bez względu na to, czy korzystamy z tego samego, czy też innego komputera. 

Po stworzeniu takiego obrazu, w przypadku awarii, ataku wirusa lub nieostrożności, możemy szybko i bezproblemowo odzyskać istotne dane. Taka możliwość sprawia, że ważne dane są bezpieczne, zaś w przypadku awarii systemu nie ma konieczności reinstalacji i długotrwałej konfiguracji. Za pomocą Norton Ghost możemy odzyskać całe katalogi, partycje, lub tylko wybrane foldery i pliki. Warto zwrócić uwagę na możliwość tworzenia przyrostowych kopii zapasowych, która oszczędza czas i miejsce na dysku twardym.

Program Norton Ghost obsługuje większość popularnych systemów plików i urządzeń, oferuje również kompresję oraz funkcję szyfrowania archiwizowanych danych. Pamiętajmy również, że program udostępniany jest na zasadzie licencji trial, która pozwala na 30-dniowy okres użytkowania liczony od momentu instalacji. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0