WindowsProgramyNorton Internet Security 2014 21.0.0

Norton Internet Security 2014 21.0.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Symantec Corporation
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
175 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
326

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Wydajny silnik
  • Nie obciąża systemu
  • Duża liczba funkcji
  • Sprawdzona technologia
Minusy:
  • Wysoka cena licencji

Norton Internet Security jest reklamowany jako najszybszy i najskuteczniejszy program do ochrony komputera przed atakami płynącymi z internetu. Narzędzie firmy Symantec oferuje ulepszoną technologię ochrony przez zagrożeniami, opcje mające na celu wspomagać wydajność komputera, a wszystko to przy obniżonym zużyciu zasobów systemowych. 

Norton Internet Security został wyposażony w narzędzia do wykrywania i usuwania wirusów, rootkitów oraz moduły zabezpieczające przeglądanie internetu takie jak Norton Safe Web czy technologię Sonar 2, która pozwala unieszkodliwiać zagrożenia zanim zdążą się one uaktywnić. Nowością jest też możliwość przenoszenia funkcji Identity Safe. 

W celu zwiększenia ochrony, Symantec wyposażył Norton Internet Security w mechanizmy analizujące reputacje większość programów, rozpoznający przy tym zagrożenia. Nowa technologia rozpoznaje czy dany kod jest dobry czy zły oceniając próbki statystyczne i wzorce zachowań. Analiza reputacji w Norton Internet Security, tak jak w Norton AntiVirus, bazuje na danych pobieranych od użytkowników oprogramowania. Ulepszono także mechanizm antyspamowy, co według prognoz ma ulepszyć filtrowanie niechcianych wiadomości email o jedna piątą. Norton Internet Security do pobrania ze strony oficjalnej Symantec.

Norton Internet Security jest oferowane w wersji trial – po 14 dniach należy go odinstalować lub zakupić licencję, która w przypadku rocznej subskrypcji, kosztuje 179,90 zł. 

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0