WindowsProgramyObSp Obsługa Sprzedaży 2.14.B

ObSp Obsługa Sprzedaży 2.14.B download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Firma
Producent:
Varico
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
72,2 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
372

Nasza ocena:

Kamil
4,5
Plusy:
  • Brak konieczności ręcznego wystawiania faktur.
  • Dość prosta i bezproblemowa obsługa programu.
  • Możliwość zarzadzania działem sprzedaży oraz magazynem.
  • Możliwość automatycznego księgowania dokumentów sprzedaży, zakupu itp.
  • Częste aktualizacje i usprawnienia.
Minusy:
  • Zaawansowane funkcje i narzędzia wymagają zapoznania się z instrukcją.

ObSp Obsługa Sprzedaży to niezwykle przydatny program, który sprawdzi się zarówno w niewielkiej, średniej, jak i dużej firmie o dowolnym profilu, umożliwiający sprawne i szybkie wystawianie faktur, jak również ułatwiający zarzadzaniem magazynem.

Program ObSp Obsługa Sprzedaży oprócz podstawowej funkcjonalności, jaką jest wystawianie faktur, umożliwia także obsługę operacji kasowych i bankowych. Ponadto program pomaga prowadzić gospodarkę magazynową wraz z możliwością tworzenia zestawień i analiz. Program poradzi sobie z automatyczną księgowością dokumentów sprzedaży, zakupu oraz dokumentów magazynowych w innych programach księgowych firmy Varico, tj. KPiR (uproszczona księgowość) oraz KsH (pełna księgowość).

Zaawansowani użytkownicy, którzy przeszli szkolenie lub od dłuższego czasu korzystają z tego typu programów, z pewnością docenią wbudowany moduł produkcji i montażu, który jest wykorzystywany przede wszystkim przez większe przedsiębiorstwa. Mimo ogromu funkcji, początkujący użytkownicy po krótkim treningu poradzą sobie z obsługą większości opcji i narzędzi. Najważniejszych funkcji warto zaliczyć także wystawianie dokumentów handlowych obrotu krajowego i wewnątrzwspólnotowego: Faktur, Rachunków, Faktur Korygujących.

Program pozwala zarządzać dowolną ilością magazynów, kartotek sprzedaży i zakupów, jak również listą kontrahentów, katalogów, cenników produktów i usług. Ciekawostką jest także funkcja automatycznego wysyłania SMS z powiadomieniami i przypomnieniami o zaległych kwotach do zapłaty. Ponadto program ObSp Obsługa Sprzedaży oferuje pełną obsługę zobowiązań i należności z możliwością drukowania wezwań do zapłaty, listy niezapłaconych faktur, doliczania odsetek karnych, wystawiania not odsetkowych itp.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0