WindowsProgramyOdkurzacz 13.3.0.1584

Odkurzacz 13.3.0.1584 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
FranmoSoft
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3,66 Mb
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
701

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4,5
Plusy:
  • Bardzo wysoka skuteczność skanowania i czyszczenia dysków twardych.
  • W pełni polska produkcja.
  • Nowoczesny i prosty w obsłudze interfejs.
  • Częste aktualizacje bazy sygnatur.
Minusy:
  • Brak

Odkurzacz to w pełni bezpłatne i stworzone przez polskich programistów narzędzie do oczyszczania dysków twardych ze zbędnego oprogramowania, które zajmuje cenną przestrzeń i jednocześnie spowalnia działanie systemu operacyjnego.

Za pomocą programu Odkurzacz rozpoznamy praktycznie wszystkie niepotrzebne pliki tworzone przez najpopularniejsze i najczęściej instalowane programy. Do tego typu elementów możemy zaliczyć wszelakie pliki tymczasowe, kopie zapasowe danych, raporty, obce pliki językowe, raporty i instrukcje, niepotrzebne i nieużywane pliki multimedialne instalowane wraz z programami oraz wszelkiego rodzaju obiekty utworzone przez złośliwe oprogramowanie. Do zbędnych plików możemy również zaliczyć pozostałości po odinstalowanych programach – nie zawsze wbudowany instalator usuwa wszystkie stworzone przez dany program pliki.

Za pomocą programu Odkurzacz uporządkujemy również zawartość systemowego rejestru i usuniemy zablokowane przez nieznane procesy pliki. Warto również zwrócić uwagę na specjalny moduł, który informuje użytkownika o poziomie zaśmiecenia dysku oraz ilości tak zwanych porzuconych folderów. Co ciekawe, program Odkurzacz systematycznie aktualizuje swoją bazę sygnatur, dzięki czemu „uczy się” i jest coraz bardziej skuteczny. 

W najnowszej odsłonie producenci zadbali o kwestie wizualne – stworzono zupełnie nowy interfejs użytkownika, który stał się jeszcze bardziej czytelny i prosty w obsłudze. Wszystkie sposoby czyszczenia dysków zostały podzielone na specjalne zakładki tematyczne. Silnik skanowania i wyszukiwania został zaprojektowany od podstaw, dzięki czemu cały proces czyszczenia przyspieszono o około 70 procent w porównaniu do poprzedniej edycji programu.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0