WindowsProgramyOffice Standard 2013

Office Standard 2013 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Microsoft Corporation
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
325 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
1245

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Licencja Standard pozwala na swobodne korzystanie ze wszystkich najważniejszych składników pakietu Office, również w fir
  • Jak przystało na oprogramowanie Microsoftu, świetna obsługa, wsparcie i aktualizacje.
  • Prosta i bezproblemowa obsługa.
  • W pełni polski interfejs użytkownika.
Minusy:
  • Mimo wszystko dość droga pełna wersja – w sieci znajdziemy tańsze lub nawet darmowe, równie ciekawe odpowiedniki.

Office Standard w najnowszym wariancie 2013 to dość bogata, choć nie topowa wersja licencyjna niezwykle popularnego pakietu biurowego Microsoft Office. W jego skład wchodzą takie narzędzia, jak niezbędny Word, Przydatny PowerPoint i Excel, jak również ułatwiające codzienną pracę aplikacje Outlook, OneNote oraz Publisher.

Najważniejszymi elementami pakietu Office Standard są oczywiście trzy główne narzędzia - niezwykle przydatny i bardzo popularny edytor tekstowy Word, arkusz kalkulacyjnyc Excel oraz edytor do tworzenia prezentacji multimedialnych PowerPoint. Nie zabrakło również narzędzia do tworzenia i przeglądania notatek OneNote, popularnego i wygodnego klienta poczty elektronicznej Outlook, programu do tworzenia efektownych i profesjonalnych prezentacji Publisher, a wszystko to w najnowszej wersji 2013 wraz z funkcjami Office Web Apps.

W najnowszej wersji programu znajdziemy mnóstwo ciekawych modyfikacji i funkcji. Edytor tekstowy Word umożliwia teraz przeglądanie i edytowanie plików PDF oraz odtwarzanie filmów bezpośrednio z Internetu bez konieczności otwierania przeglądarki – wystarczy wkleić bezpośredni link, zaś okno odtwarzania filmu zostanie umieszczone bezpośrednio w edytorze. Ponadto istnieje możliwość przejścia do trybu czytania, który pozwala skupić się na tekście – wszystkie zbędne opcje zostają wyłączone, aby nie rozpraszać użytkownika.

W najnowszej wersji Office Standard znajdziemy również udoskonalone narzędzie Excel, którego szablony wykonują automatycznie większość zadań związanych z ustawieniami i projektem. Aby dane były bardziej czytelne, możemy je szybko i prosto zamienić na wykres lub tabelę. Zmiany nie ominęły programu PowerPoint, w którym znajdziemy nowe narzędzia projektowe służące m.in. do wyrównywania i dopasowywania kolorów. Za ich pomocą możemy prosto i sprawnie tworzyć i udostępniać w Internecie prezentacje.

Warto również wspomnieć o programie One Note, który pozwala rysować, pisać odręcznie lub na klawiaturze, a następnie przeglądać różnego rodzaju notatki. Jeśli użytkownik korzysta z komputera wyposażonego w dotykowy ekran, obsługa programu staje się jeszcze prostsza i bardziej intuicyjna. Multimedialne notatki można zapisywać, przeszukiwać oraz synchronizować z aplikacjami OneNote na innych urządzeniach. Pakiet Office w wariancie Standard niesie za sobą również wiele korzyści dla przedsiębiorstw. Producent daje do dyspozycji użytkownikom funkcje zasad grupy, możliwość aktywacji zbiorczej, usługi terminalowe oraz telemetrie aplikacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0