WindowsProgramyOnline TV Player 4.9.5.0

Online TV Player 4.9.5.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Multimedia
Producent:
onlinetvplayer.com
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1,63 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
467

Nasza ocena:

Michał
3
Plusy:
  • Darmowa licencja
  • Duża liczba kanałów i stacji radiowych
Minusy:
  • Nienowoczesny interfejs
  • Droga licencja Pro

Online TV Player to program umożliwiający oglądanie telewizji internetowej bez dodatkowych opłat. 

Aplikacja pozwala na odtwarzanie ponad 850 kanałów telewizyjnych z 100 krajów, w tym Polski. Poza tym, Online TV Player daje możliwość słuchania więcej niż 1500 stacji radiowych z 120 krajów. Daje do dostęp do tysięcy programów telewizyjnych, filmów, teledysków, piosenek i audycji radiowych. 

Dużą zaletą programu jest prostota użytkowania oraz duże możliwości konfiguracji. Podczas personalizacji Online TV Player możemy wybrać ponad 40 skórek. Odtwarzanie programów odbywa się za pośrednictwem formatów Windows Media i RealVideo, więc do działania programu konieczne są kodeki, które również możecie znaleźć na pobierz.

Aplikacja w wersji darmowej oferuje darmowe stacje radiowe i kanały telewizyjne, jednak edycja płatna, Online TV Player Pro, gwarantuje szybsze połączenia z telewizją, więcej kanałów, skórek, darmową pomoc techniczną i poprawki. Niestety, trzeba za nią zapłacić blisko 30 dolarów. Edycja darmowa jest w pełni funkcjonalna, choć trzeba pamiętać, że program daje dostęp jedynie do legalnych kanałów – nie służy do kradzieży sygnału, przez co wiele komercyjnych stacji nie jest dostępnych na liście wyboru.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0