WindowsProgramyOpiekun Dziecka w Internecie 2.0.0.705

Opiekun Dziecka w Internecie 2.0.0.705 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
SoftStory
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
28.01 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
376

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3
Plusy:
  • Możliwość uzupełnienia listy stron o nowe adresy.
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
Minusy:
  • Bardzo niedopracowany interfejs.
  • Brak możliwości dodawania nowych słów kluczowych.
  • W sieci znajdziemy wiele dużo lepszych i bezpłatnych alternatyw.

Opiekun Dziecka w Internecie to bardzo prosty w obsłudze program stworzony przez polskich programistów, którego głównym zadaniem jest kontrolowanie poczynań dzieci na komputerze podczas zabawy, nauki i przeglądania Internetu.

Najważniejszym zadaniem programu Opiekun Dziecka w Internecie jest blokowanie dostępu do stron internetowych WWW zawierających szkodliwe dla dzieci treści, takie jak pornografia, przemoc, informacje propagujące narkotyki, informacje o działalności sekt etc. Siłą programu jest przede wszystkim ogromna baza ponad 500 tysięcy adresów zawierających potencjalnie szkodliwe treści.

Oprócz tego program korzysta z wbudowanego słownika, który rozpoznaje 7 języków – podczas skanowania odbywa się analiza w poszukiwaniu wulgaryzmów i słów uznanych za nieodpowiednie dla niepełnoletnich użytkowników komputera. Nie zabrakło również możliwości dodawania kolejnych stron do listy filtrowanych adresów.

Warto również zwrócić uwagę na możliwość tworzenia raportów oraz list odwiedzanych przez dziecko stron, jak również kontroli czasu, jaki nasza pociecha spędza w sieci. Oprócz tego, program Opiekun Dziecka w Internecie oferuje funkcję blokowania internetowych czatów i komunikatorów (Gadu-Gadu, Tlen.pl etc.) oraz ściągania plików z Internetu. Obsługa programu jest bardzo prosta, dzięki czemu nawet niedoświadczony rodzic bez wiedzy informatycznej poradzi sobie ze wszystkimi opcjami.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0