WindowsProgramyOutpost Firewall Pro 8.1 (4303.670.1908)

Outpost Firewall Pro 8.1 (4303.670.1908) download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Bezpieczeństwo
Producent:
Agnitum Ltd
Licencja:
Trial
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
35,32 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
430

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Prosta i bezproblemowa obsługa nawet dla początkujących.
  • Automatyczne tworzenie reguł i wyjątków.
  • Wysoka skuteczność w wyszukiwaniu i odpieraniu ataków z sieci.
Minusy:
  • Dość ograniczona liczba opcji konfiguracyjnych.
  • Niekiedy wyświetla błędne monity o atakach.

Outpost Firewall Pro to bardzo skuteczne i cieszące się dużą popularnością oprogramowanie, którego głównym celem jest ochrona komputera i znajdujących się na nim danych (danych prywatnych, składników systemu etc.) przed wszystkimi zagrożeniami płynącymi z sieci Internet, Intranet, sieci lokalnej etc.

Nie jest wielką tajemnicą, że w dzisiejszych czasach korzystanie z Internetu wiąże się z dość dużym ryzykiem. Niekiedy wystarczy chwila nieuwagi i zbytnie zaufanie do oferowanych nam na każdym kroku usług, aby w komputerze w mgnieniu oka pojawiły się wirusy lub złośliwe oprogramowanie szpiegujące. Za pomocą zapory Outpost Firewall Pro jesteśmy w stanie odeprzeć praktycznie wszystkie ataki.

Oczywiście głównym zadaniem programu Outpost Firewall Pro jest zaawansowana ochrona przed atakami hakerów, ale również zabezpieczenie przed oprogramowaniem typu spyware, które wykrada cenne dane i informacje na temat użytkownika. Na uwagę zasługuje również prosta obsługa, dzięki czemu nawet początkujący użytkownicy bez doświadczenia ani wiedzy informatycznej poradzą sobie ze wszystkimi opcjami.

Program Outpost Firewall Pro automatycznie tworzy reguły dla znanych aplikacji, dzięki czemu praca z komputerem jest tak samo komfortowa i bezproblemowa. Ponadto zaraz po zainstalowaniu nowego programu na dysku, jest on dokładnie sprawdzany pod kątem ewentualnych zagrożeń. Nie zabrakło również możliwości zainstalowania ciekawych wtyczek, które mogą np. blokować denerwujące reklamy i okienka podczas przeglądania Internetu.

W najnowszej wersji programu Outpost Firewall Pro zmieniono między innymi interfejs użytkownika (również w języku polskim), dodano obsługę protokołu IPv6, zaś każdego dnia baza potencjalnych zagrożeń jest aktualizowana i uzupełniana. Oprócz tego dodano nowy moduł Web Control, który zabezpiecza przed aktywnością podejrzanych obiektów na stronach WWW podczas surfowania w sieci. Wersja testowa programu działa przez 30 dni od momentu instalacji.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0