WindowsProgramyPC Inspector File Recovery 4.0

PC Inspector File Recovery 4.0 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Narzędzia
Producent:
CONVAR DEUTSCHLAND GmbH
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
3,30 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
401

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Wysoka skuteczność działania.
  • Dość prosta obsługa.
  • Bardzo duża liczba dodatkowych opcji.
Minusy:
  • Początkujący użytkownicy mogą mieć problemy z obsługą.
  • Ryzyko uszkodzenia plików.

PC Inspector File Recovery to niezwykle przydatne, w pełni bezpłatne i proste w obsłudze narzędzie, za pomocą którego możemy odzyskać przypadkowo skasowane lub uszkodzone (na skutek awarii, ataku wirusa itp.) pliki na różnych nośnikach danych z systemem plików FAT 12/16/32 oraz NTFS.

Program PC Inspector File Recovery jest bardzo zaawansowany i skuteczny w swoim działaniu, choć jego obsługa nie powinna sprawić problemów nawet początkującym użytkownikom bez doświadczenia informatycznego. Należy jednak zachować ostrożność i stosować się do zasad (pod opisem). Program jest między innymi w stanie automatycznie odnaleźć napędy także wtedy, gdy Boot Sektor lub FAT został skasowany lub uszkodzony. Niestety opcja ta nie działa w systemie plików NTFS.

Program PC Inspector File Recovery odtwarza pliki z ich oryginalnym czasem i datą powstania oraz rekonstruuje również takie pliki, przy których nie ma odsyłacza z folderu, w którym ów plik się znajdował. Program poradzi sobie z takimi formatami plików, jak ARJ, AVI, BMP, CDR, DOC, DXF, DBF, XLS, EXE, GIF, HLP, HTML, HTM, JPG, LZH, MID, MOV, MP3, PDF, PNG, RTF, TAR, TIF, WAV, ZIP.

UWAGA! Należy pamiętać, że korzystanie z programu niesie ze sobą ryzyko i początkujący użytkownicy bez podstawowej wiedzy informatycznej nie powinni korzystać z PC Inspector File Recovery. Należy również pamiętać, aby NIE INSTALOWAĆ programu na partycji, z której zostały skasowane dane.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0