WindowsProgramyPDF Key Pro (Windows) 3.16

PDF Key Pro (Windows) 3.16 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
Briksoftware
Licencja:
Demo
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
1.9 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
302

Nasza ocena:

Patryk Nowak
3,5
Plusy:
  • Łatwe blokowanie i odblokowywanie dokumentów
  • Schludny interfejs
Minusy:
  • Wersja testowa pozwala na odblokowanie jednej strony z pliku PDF

Coraz więcej dokumentów jest tworzonych i zapisywanych w postaci popularnych PDF-ów. Twórcy takich plików jako formę ochrony praw autorskich stosują hasła zabezpieczające, które później zapominają lub gubią. Firma Briksoftware postanowiła pomóc takim osobom tworząc program PDF Key Pro, który służy do zabezpieczania i odblokowywania zabezpieczonych już PDF-ów.

Do najważniejszych funkcji programu PDF Key Pro należy nakładanie blokad w celu na przykład ochrony praw autorskich, a z drugiej strony: odblokowywanie PDF-ów zabezpieczonych przed kopiowaniem, drukowaniem i przeglądaniem. Należy zauważyć, że program firmy Bricksoftware nie służy do łamania blokad dokumentów PDF stworzonych przez inne osoby, a ma na celu jedynie odzyskiwanie dokumentów utraconych przez nasze zapominalstwo. Program został tak stworzony by nie potrafił łamać zabezpieczeń DRM, które są nakładane na eBooki. 

Aplikacja PDF Key Pro dostępna jest zarówno dla użytkowników systemów z serii Windows, jak i z systemów Mac OS X. Program można pobrać w wersji próbnej, licencja na pełną wersję to wydatek ok. 87 zł.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0