WindowsProgramyPDF Split and Merge 2.2.2 Basic

PDF Split and Merge 2.2.2 Basic download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
VeryPDF.com, Inc.
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
18,72 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
392

Nasza ocena:

Patryk Nowak
4
Plusy:
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Możliwość wycięcia fragmentów z wielu plików PDF oraz złączenia ich w jedną całość.
  • Po odpowiedniej konfiguracji program obsługuje w pełni polskie znaki.
Minusy:
  • Niekiedy problemy ze stabilnością oraz odpowiednim formatowaniem wielu fragmentów w jednym pliku.

PDF Split and Merge, jak sama nazwa wskazuje, służy do dzielenia oraz łączenie dowolnych dokumentów zapisanych w coraz popularniejszym formacie PDF. Za pomocą tego narzędzia możemy między innymi wyodrębnić dowolne strony lub rozdziały z dużych plików PDF, np. skanów książek, instrukcji obsługi, specyfikacji technicznej etc.

Do najważniejszych zalet programu PDF Split and Merge należy przede wszystkim możliwość modyfikacji tworzonych dokumentów. Możemy między innymi selekcjonować wybrane fragmenty plików PDF oraz z wielu elementów tworzyć jeden spójny dokument. Oprócz tego możemy obracać strony i dowolnie zmieniać ich kolejność, zaś wszystkie operacje znacząco ułatwia specjalne narzedzie pełniące rolę kompozytora z bieżącym podglądem wszystkich zmian. Nie zabrakło również obsługi mechanizmu Drag&Drop. Na deser dostajemy opcje automatycznych operacji, możliwość szybkiego zapisania aktualnej konfiguracji oraz praca na wielu plikach w jednym oknie programu.

Ciekawostką jest również modularna konstrukcja programu. Oznacza to, że każda funkcja dostępna jest, jako niezależny dodatek. Mimo to obsługa PDF Split and Merge jest bardzo prosta i nawet niedoświadczeni użytkownicy poradzą sobie ze wszystkimi funkcjami. Co więcej, program posiada polski interfejs, co znacząco wpływa na prostą obsługę. Co więcej, opisywane narzędzie posiada interfejs działający za pomocą linii poleceń, co może być przydatne przy pracy z wieloma plikami jednocześnie. 

Dla użytkowników, którzy są niepewni swoich umiejętności przygotowano specjalną dokumentację w pliku pomocy lub bezpośrednio na stronie domowej producenta aplikacji. Program udostępniany jest na zasadach licencji darmowej i może być używany zarówno w domu, do zastosowań prywatnych, jak i komercyjnie w firmie. PDF Split and Merge posiada otwarty kod źródłowy i działa zarówno pod kontrolą systemu Microsoft Windows, jak i Mac OS X. Na stronie producenta znajdziemy również program w wersji rozszerzonej (płatny) oraz wersję Portable, która nie wymaga instalacji. 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0