WindowsProgramyPDF24 Creator 7.5

PDF24 Creator 7.5 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
geek Software GmbH
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
15,72 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
122

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Kilka przydatnych opcji i dodatków.
  • Możliwość wyodrębniania tekstu z dokumentów PDF.
Minusy:
  • Nie zawsze rozpoznaje polskie znaki przy wyodrębnianiu tekstu.
  • Niekiedy generuje błędy.
  • Proponuje niepotrzebne dodatki podczas instalacji.

PDF24 Creator to bardzo wygodne w obsłudze i w pełni darmowe narzędzie, za pomocą którego stworzymy dokumenty zapisane w formacie PDF. Program działa bardzo podobnie do innych rozwiązań tego typu. Podczas instalacji tworzona jest wirtualna drukarka, która zapisuje dokumenty w docelowym formacie. 

 

Za pomocą aplikacji PDF24 Creator możemy szybko i w prosty sposób stworzyć pliki zapisane w formacie PDF z wielu różnych formatów wstępnych. Program poradzi sobie z konwersją plików zapisanych pod postacią PNG, JPG, BMP, PCX, PSD, PDF/A, PDF/X, PCL czy EPS. Oczywiście narzędzie poradzi sobie z przetworzeniem dokumentów utworzonych w innych programach biurowych, takich jak Microsoft Word, Excel czy PowerPoint. Przydatną funkcją może się również okazać możliwość przechwytywania zrzutów ekranowych z całego pulpitu, jego dowolnego fragmentu lub aktywnej aplikacji.

 

Kolejną ciekawostką jest edytor, który pozwala użytkownikowi modyfikować gotowe już pliki zapisane w formacie PDF. Za pomocą tego dodatku możemy łączyć wiele dokumentów w jedną całość lub odwrotnie – podzielimy je na poszczególne części, rozdziały, strony itp. Co więcej, możemy kopiować dowolne strony z jednego pliku PDF do innego, dzięki czemu możemy stworzyć dokument złożony z najważniejszych informacji, pochodzących z wielu innych plików. Oprócz tego edytor pozwala na zabezpieczanie dokumentu hasłem i wstawianie najważniejszych informacji o autorze tekstu.

 

Za pomocą PDF24 Creator będziemy mogli również przesłać stworzone lub zmodyfikowane dokumenty PDF za pomocą różnych form np. pocztą elektroniczną. Na uwagę zasługuje także funkcja wyodrębniania samego tekstu z dokumentu PDF z możliwością zapisania go w innym dokumencie lub programie. Co ciekawe, program podczas konwertowania dokumentu, przetwarza nie tylko sam tekst, ale wszystkie zawarte w nim materiały, łącznie z tabelami, zdjęciami i innymi elementami graficznymi.

 

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0