WindowsProgramyPDF24 Creator 8.0.2

PDF24 Creator 8.0.2 download (pobierz za darmo)

Info:

Kategoria:
Biuro
Producent:
geek Software GmbH
Licencja:
Freeware
Data dodania:
Data modyfikacji:
Rozmiar:
17,55 MB
System operacyjny:
Windows
Liczba pobrań:
181

Nasza ocena:

Kamil
4
Plusy:
  • Możliwość wyodrębniania tekstu z dokumentów PDF.
  • Bardzo prosta i bezproblemowa obsługa.
  • Kilka przydatnych opcji i dodatków.
Minusy:
  • Nie zawsze rozpoznaje polskie znaki przy wyodrębnianiu tekstu.
  • Proponuje niepotrzebne dodatki podczas instalacji.
  • Niekiedy generuje błędy.

PDF24 Creator to bardzo wygodne w obsłudze i w pełni darmowe narzędzie, za pomocą którego stworzymy dokumenty zapisane w formacie PDF. Program działa bardzo podobnie do innych rozwiązań tego typu. Podczas instalacji tworzona jest wirtualna drukarka, która zapisuje dokumenty w docelowym formacie.

 

Za pomocą aplikacji PDF24 Creator możemy szybko i w prosty sposób stworzyć pliki zapisane w formacie PDF z wielu różnych formatów wstępnych. Aplikacja poradzi sobie z konwersją plików zapisanych pod postacią PNG, JPG, BMP, PCX, PSD, PDF/A, PDF/X, PCL czy EPS. Oczywiście narzędzie poradzi sobie z przetworzeniem dokumentów utworzonych w innych programach biurowych, takich jak Microsoft Word, Excel czy PowerPoint. Przydatną funkcją może się również okazać możliwość przechwytywania zrzutów ekranowych z całego pulpitu, jego dowolnego fragmentu lub aktywnej aplikacji.

 

Kolejną przydatną funkcją jest edytor, który pozwala użytkownikowi modyfikować gotowe pliki zapisane w formacie PDF. Dzięki temu dodatkowi możemy łączyć wiele dokumentów w jedną całość lub odwrotnie – podzielimy je na poszczególne części, rozdziały, strony, itp. Możemy również kopiować dowolne strony z jednego pliku PDF do innego, dzięki czemu możemy stworzyć dokument złożony z najważniejszych informacji, pochodzących z wielu innych plików. Poza tym edytor pozwala na zabezpieczanie dokumentu za pomocą hasła i wstawianie najważniejszych informacji o autorze tekstu.

 

Za pomocą PDF24 Creator będziemy mogli również przesłać stworzone lub zmodyfikowane dokumenty PDF za pomocą różnych form, np. pocztą elektroniczną. Warto także zwrócić uwagę na funkcję wyodrębniania samego tekstu z dokumentu PDF z możliwością zapisania go w innym dokumencie lub programie. Ciekawostką jest, że program podczas konwertowania dokumentu, przetwarza nie tylko sam tekst, ale wszystkie zawarte w nim materiały, łącznie z tabelami, zdjęciami i innymi elementami graficznymi.

Dodaj komentarz:
Twoja ocena:
Liczba komentarzy: 0